İşyerinde Kullanabileceğiniz Ücretsiz Programlar

İşyerinde Kullanabileceğiniz Ücretsiz Programlar

İş yeriniz için bedava yazılımlar, ücretsiz iş yeri araçları, iş için gerekli yazılımlar. Ofisinizde ve işyerinizde hiçbir ücret ödemeden ihtiyaçlarınızı tam anlamı ile karşılayabilecek pek çok yazılım bulunmaktadır. İşyerinizde ihtiyaçlarınızı karşılamak için bazı yazılımları satın almanız gerekmektedir. Ofis programları, eposta yöneticileri, fatura düzenleme, bilgisayar güvenlik programları gibi pek çok yazılıma ücret ödemeye kalktığınızda size bir hayli masraf oluşturur. Bu makalemizde iş yerinizde ve ofislerinizde kullanabileceğiniz profesyonel yani ücretli programları aratmayan free yani bedava yazılımları tanıttık…

Ücretsiz Ofis Yazılımı OpenOffice

OpenOffice her bilgisayarda yüklü olması gereken bir yazılımdır. Çünkü bu yazılım ücretsizdir hem de Microsoft Office araçlarının yaptığı tüm işlemleri yapabiliyor. Bedavaya Word, Excel, Power Point yazılımlarının alternatifinin sahibi olmuş olacaksınız.

OpenOffice İndirme Linki

www.openoffice.org

inFlow Inventory Software

özellikle işyerlerinin kullanması gereken bu yazılım tamamen ücretsizdir. inFlow Inventory Software adlı bu program stok, pazarlama, teslimat ve satış bilgilerinizi düzenleyebileceğiniz kullanması kolay bir programdır. Bir çok zengin araç seçeneği bulunan inFlow Inventory Software programında ayrıca teslimat tarihi yaklaştığında sizi uyaran ve hata yapmanızı önleyen çeşitli araçları bulunuyor.

inFlow Inventory Software İndir

http://www.inflowinventory.com

Ücretsiz Photoshop Alternatifi GIMP

Photoshop yazılımına alternatif olabilecek olan yazılım GIMP profesyonel kullanıcılarrı dahi tatmin edecek özelliklere sahip. GIMP programının açılımı GNU Image Manipulation Program’dır. Photoshop yazılımında bulunan tüm fonksiyonları içermeyen, ancak Photoshop’ta aradığınız birçok önemli fonksiyonu kullanabilirsiniz.

GIMP Programını İndir

http://www.gimp.org

Ücretsiz E-Posta Programı ThunderBird

Ofis ve işyerlerinizde kullanabileceğiniz hızlı ve kullanışlı posta istemcisi olan Mozilla Thunderbird ücretsiz ve açık kaynak kodlu bir yazılımdır. Yapılandırılması, performansı, web uyumluluğu, kullanım kolaylığı alanlarında yeniliklerle gelen Mozilla Thunderbird filtreleme hızlı arama, arşivleme gibi kolaylıklar sunmaktadır.

ThunderBird İndirme Linki

https://www.mozilla.org/tr/thunderbird/?flang=tr

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Ayşenur:hiç bir işime yaramadı youtube bu sekilde değilki ...
  • Servet:Merhaba; Ben sam broadcaster pro kullanıcısıyım ...
  • Yaşsr özalp:Bir canon kullanıcısı olduğum için ekmolsrak alfıp...
  • ceren defne:ya ben oyuna girmrk istiyorum google dan ama diyo ...
  • Ali Kemal:Merhabalar Cevabiniz icin tesekkurler sadece ram 2...
  • Recep sevinç:İyi geceler benim not 8 red mi suya düştü ne yap...
  • Hüseyin Özel:Kisisel hesabımi facebook kapattı bilmeyerek yanl...
  • Berna:BEN HTTPS OLARAK KULLANIYORUM SİTEMİ. YANİ GUVENLI...