MP3 indirme Programı Super MP3 Download

MP3 indirme Programı Super MP3 Download

adlı ile 100 milyonun üzerinde dosyasının arasından veya internette müzik listelerinde ki dilediğiniz ’leri indirme imkanı sunuyor. Super Download adlı programı kullanması oldukça basit çünkü çok kolay bir ara yüze sahip, web sitelerini dolaşmak yerine bu programı bilgisayarınıza indirerek şarkı, şarkıcı ve albüm alanlarını doldurarak yaptığınız arama sonucu karşınıza çıkarttığı ’lerden indirmeye başlayabilirsiniz. Program ücretli olup satış fiyatı 24.95$ ancak program 30 günlük kullanım süresi veriyor. Böylece 1 aylık sürede istediğiniz ’leri indirebilirsiniz.

sadece tek bir Program tek pencere üzerinde herşeyi gerçekleştirebiliyor. İndireceğiniz şarkıları ya da sadece dinleyeceğiniz şarkıları seçebiliyorsunuz. Gelişmiş arama özelliği bulunan ile doğrudan sonuca da ulaşma imkanına sahipsiniz.

‘Hot Songs’ kısmından Amerika’da ‘Top 100’ içerisine girmeyi başaran şarkıları dinleyip daha sonra indirebilirsiniz. Arama sonucu aynı şarkı isminden birden fazla çıkartabiliyor ama bunların kalitesi de farklı olabiliyor. Belki de bulamadığınız konser kayıtlarında bile erişebilirsiniz. ‘Categories’ başlığı altında aramaları belli kategorilere veya tüm kategorilere göre yapma imkanına sahipsiniz. Bilgisayarınızda eğer bir güvenlik duvarı programı (Firewall) kullanıyorsanız, bu programın internete çıkışına izin vermelisiniz. Güvenliğiniz açısından bilgisayarınızda antivirüs programı bulundurmayı unutmayın.

İndirme Linki;

http://www.super-mp3-download.com/download.html

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
  • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
  • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...
  • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
  • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
  • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
  • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
  • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir