MP3 indirme Programı Super MP3 Download

MP3 indirme Programı Super MP3 Download

Super MP3 Download adlı MP3 indirme programı ile 100 milyonun üzerinde MP3 dosyasının arasından veya internette müzik listelerinde ki dilediğiniz MP3’leri indirme imkanı sunuyor. Super MP3 Download adlı programı kullanması oldukça basit çünkü çok kolay bir ara yüze sahip, web sitelerini dolaşmak yerine bu programı bilgisayarınıza indirerek şarkı, şarkıcı ve albüm alanlarını doldurarak yaptığınız arama sonucu karşınıza çıkarttığı MP3’lerden indirmeye başlayabilirsiniz. Program ücretli olup satış fiyatı 24.95$ ancak program 30 günlük kullanım süresi veriyor. Böylece 1 aylık sürede istediğiniz MP3’leri indirebilirsiniz.

Super MP3 Download programı sadece tek bir Program tek pencere üzerinde herşeyi gerçekleştirebiliyor. İndireceğiniz şarkıları ya da sadece dinleyeceğiniz şarkıları seçebiliyorsunuz. Gelişmiş arama özelliği bulunan Super MP3 Download programı ile doğrudan sonuca da ulaşma imkanına sahipsiniz.

‘Hot Songs’ kısmından Amerika’da ‘Top 100’ içerisine girmeyi başaran şarkıları dinleyip daha sonra indirebilirsiniz. Arama sonucu aynı şarkı isminden birden fazla çıkartabiliyor ama bunların kalitesi de farklı olabiliyor. Belki de bulamadığınız konser kayıtlarında bile erişebilirsiniz. ‘Categories’ başlığı altında aramaları belli kategorilere veya tüm kategorilere göre yapma imkanına sahipsiniz. Bilgisayarınızda eğer bir güvenlik duvarı programı (Firewall) kullanıyorsanız, bu programın internete çıkışına izin vermelisiniz. Güvenliğiniz açısından bilgisayarınızda antivirüs programı bulundurmayı unutmayın.

İndirme Linki;

http://www.super-mp3-download.com/download.html

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.