Otomatik Program Açma Ve Kapatma Nasıl Yapılır

Otomatik Program Açma Ve Kapatma Nasıl Yapılır

Belli bir zamanda program çalıştırma ve çalışan programı kapatma programı Process-Timer’ı anlatacağız. Bu program otomatik olarak belirlediğiniz bir saatte seçeceğiniz bir programı kendiliğinden açacaktır ve yine aynı şekilde belli bir saatte ayarlayacağınız programları kapatacaktır. Kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan Process-Timer adlı yazılım sayesinde bu işlemleri kolay ve pratik bir şekilde halledebilirsiniz. Programa ilk göz attığınızda işlevleri size biraz karmaşık gibi gelebilir ancak oldukça kolaydır, basit arayüzü sayesinde kullanmakta zorlanmayacaksınız.

http://www.dijitalteknoloji.net/wp-content/uploads/2015/07/zamanlayici-timer.jpgProcess-Timer: Zamanlı Program Açma Ve Kapatma

Process-Timer
Programı kullanırken tek yapmanız gereken belli bir saatte başlamasını istediğiniz herhangi bir uygulamanın exe dosyasını seçmek ve daha sonra başlatılacağı saat ve tarihi girmeniz gerekiyor. Böylece istediğiniz program belirlediğiniz tarihte kendiliğinden açılacaktır. Tabii ki bu süreç içerisinde bilgisayarınızın ve Process-Timer uygulamasının açık halde olması gerekiyor. Karmaşık otomasyon programlarına ihtiyaç duymayanların kullanmaktan keyif alacakları bu küçük program sayesinde ücretli paralı veya karmaşık programlara gerek duymazsınız.

Process-Timer programının kapama özelliği sayesinde PC başında değilken istemediğiniz yazılımların açık kalmasını engelleyebilirsiniz. Tabii ki programın bilgisayarınızı kapatma özelliği de mevcut ve yine zamanlı şekilde kullanılabiliyor. Böylece siz dışardayken yada PC başına gelemediğiniz zaman yazılımları kapatarak bilgisayarınızın yorulmasını engelleyebilirsiniz.

Process-Timer İndirme Linki
http://colsworld.com/downloads/Process-Timer.zip

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
  • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
  • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...
  • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
  • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
  • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
  • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
  • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir