QR Kodu Oluşturma Programı

QR Kodu Oluşturma Programı

Artık günümüzde akıllı cep telefonlarının artması ile birlikte cep telefonlarına yüklenen QR kod okuyucular sayesinde uzun uzun adresler yazmak yerine sade bir kod koyarak ilgili adrese kullanıcıyı doğrudan gönderebilirsiniz. QR Kodları oluşturabilir, kartvizit, el ilanları ve antetler yapabilirsiniz. Örneğin bir kampanya oluşturduğunuzda el ilanları ile bunu yayarsınız işte bu ilanlara sitenizin ilgili linkini de QR kod şeklinde koyarsanız kullanıcıyı yormadan ve etkili bir şekilde reklam yapabilirsiniz.

SpringPublisher Programının Özellikleri

SpringPublisher adlı yazılım bir masaüstü yayıncılık programıdır. İçerisinde bulunan hazır şablonlar sayesinde kolayca kartvizit, afiş, kartpostal, antetli kağıt gibi pek çok tasarımlar ortaya koyabilirsiniz. Program ile görüntü, metin, QR kod, harita, vektörel şekiller, logolar eklenip, düzenlenebilirsiniz. 350 DPI çözünürlük gibi yüksek çözünürlükleri desteklemektedir. Var olan şablonları kendinize göre düzenleyebilirsiniz.

SpringPublisher programı şablonları bir uygulama içinde hem seçebilir hem de yüksek kaliteli şablonları indirmenize olanak sağlayan bir çevrimiçi şablon mağazası da sunar. QR Code seçenekleri Önplan Rengi, Arka Plan Rengi ve Hata Düzeltme yapılandırmak ve İçerik olarak Ad, Soyad, Organizasyon, Başlık, Telefon, E-posta adresi ve web sitesi girmenizi sağlar. Yazılım Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ve Windows 8 işletim sistemini desteklemektedir.

SpringPublisher İndirme Linki

http://www.springpublisher.com