Resimler Yazı Karakterine Nasıl Çevrilir

Resimler Yazı Karakterine Nasıl Çevrilir

Resimler karakterlere nasıl dönüştürülür, resimleri yazı karakterlerine çevirme programı ve kullanımı. Resimlerinizi veya logolarınızı yazı ve sayısal karakterlere kolayca çevirebilirsiniz. PicTexter adlı ücretsiz program ile bu işlemi çok hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Sadece 2.17MB boyutunda olan yazılımı hızlı bir şekilde indirip kurabilirsiniz. Windows 95 / 98 / ME / NT4 / 2K / XP / 7 / 8 (32bit ve 64bit) işletim sistemlerini destekleyen yazılım tamamen ücretsiz ve çık hızlı bir programdır. bmp, jpg, gif, png, tga, tif formatlarını destekleyen yazılım ile resimlerinizi karakterlere çevirdikten sonra txt, htm, bmp, jpg, png, tga, tif olarak kaydedebilirsiniz.

PicTexter Nasıl Kullanılır

PicTexter programı resimleri metin sanat görüntülerine dönüştürür ve çeşitli biçimlerde kaydetme olanağı sunar. Bu özel uygulama görüntüleri optimize eder ve profesyonel kalitede efektler uygular. Program seçtiğiniz resimleri harf ve kelimelerden oluşan bir tablo haline dönüştürüyor. Güzel bir yönü ise size istediğiniz formatta saklama imkanı sunuyor.

PicTexter programını çalıştırdıktan sonra üst menüden File daha sonra Load Image sekmesine tıklıyorsunuz. CTRL + L kısayol tuşlarını da kullanabilirsiniz. Daha sonra işlem yapmak istediğiniz resmi seçiyorsunuz ve program anında resminizi karakterlere çeviriyor. Eğer oluşturduğunuz karakterleri text olarak kaydetmek istiyorsanız File menüsünden Save Text sekmesine, resim olarak kaydetmek istiyorsanız Save as Image seçeneğine tıklayıp kaydetme işlemini tamamlıyorsunuz.

PicTexter Programı İndirme Linki:

http://www.axiomx.com/pictexter.htm

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • inci alp:çok teşekkürler, o kadar kolay hallettim ki ben bi...
  • sabri bulut:harddiski çıkar sonra açma düymesine bas ps2 nin s...
  • admin:Hata nedir? Biraz bilgi verir misiniz?...
  • fatih incegöz:Windows 10 çalışmıyor lütfen yardım edermisiniz...
  • seyhmus:banada yardımcı olabilirmisin...
  • seyhmus:bnde aynı dertten muzdaribim yardımcı olabilirmisi...
  • Özcan uyar:Face hesabımi başka telofana geçeceğim için kapatt...
  • Harun:Elinize emeğinize sağlık. Şu bilgiyi ve şu güç bağ...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir