Resimlere Toplu Olarak İmza Ekleme Resimli Anlatım

Resimlere Toplu Olarak İmza Ekleme Resimli Anlatım

Fotoğraflara ve resimlere toplu halde imza ekleme programı ve kullanımı. Web site editörü iseniz veya internette bir sosyal ağ gurubunuz bulunuyorsa burada yapacağınız paylaşımlara kendi imzanızı atmak istediğinizde resimleri tek tek açıp imza eklemek bir hayli yorucu ve vakit kaybettiricidir. Watermark Factory adlı yazılım ile bu işlemi kolayca halledebilirsiniz. Bu makalemizde Watermark Factory adlı yazılımı nasıl kullanabileceğinizi anlatacağız.

Web site sahiplerinin ve çeşitli sosyal ağlarda gruplarda adminlik yapan kişilerin en çok dert yandığı konular arasında fotoğraflarını ve bulduğu ilginç resimleri internette paylaşmak istediklerinde başkaları tarafından kopyalanıp kullanılması en büyük sorunlardan bir tanesidir. Kopyalama işinin önüne geçemezsiniz belki ama resimlerinize kendi imzanızı koyarak başkalarına reklamınızı yaptırabilirsiniz. Bunun içinde Watermark Factory adlı yazılımı kullanarak elinizdeki resimlere toplu olarak imzanızı koyabilirsiniz.

Watermark Factory Nasıl Kullanılır

Watermark Factory programı fotoğraflarınızın herhangi bir noktasına fotoğraf ya da yazıyı imza olarak yerleştirir. İster tek bir fotoğrafa, isterseniz toplu olarak klasörünüzden seçip imzanızı koyabilirsiniz. İmza koyduğunuz fotoğraflarınızı jpg, bmp, png, gif ve tga formatında kaydedebilirsiniz.

Aşağıdaki resimlerde ayrıntılı olarak anlatım yapılmıştır.
watermark-Factory-1

Fotoğraf veya resminizi sol alt kısımdan ADD folder / ADD files butonlarını kullanabilirsiniz. Generate kısmından resmin formatını seçiyorsunuz.

watermark-Factory-2

ADD text veya ADD Image butonlarını kullanarak logo veya yazınızı yazıyorsunuz.

watermark-Factory-3

Son bölümde ise ön izleme ekranı karşınıza zaten çıkacaktır gerekli düzenlemeyi yaptıktan sonra OK butonuna tıklayarak işleminizi tamamlayınız.

Watermark Factory İndirme Linki

http://www.watermarkfactory.com/tutorial.htm

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.