Sakıncalı Siteleri Yasaklama Programları Ücretsiz

Sakıncalı Siteleri Yasaklama Programları Ücretsiz

Çocukları cinsel içerikli sitelerden koruma, Çocukları kötü zararlı web sitelerden koruma programı, bedava site yasaklama yazılımı indir. Sakıncalı içerikleri ücretsiz programlar ile engellemeniz mümkün, çocuğunuz yalnızca oyun sitelerine girse dahi özellikle internette bulunan bazı sitelerde yer alan reklam portalları kullanıcıları hiçte istenmeyen sitelere yönlendirmektedir. İnternet artık her eve girdi. Anne baba olarak her zaman çocuğunuzun başında duramazsınız. Bu nedenle onları denetleyecek programlara ihtiyacınız var. Özellikle +18 içerikli sitelerin dolu olduğu yetişkinlere özel sitelerin bir anda çocuğunuzun bu görüntülerle karşı karşıya kalmasını istemezsiniz.

Aileler İçin İçerik Filtreleme Yazılımı

Ailelerin çocuklarını internetteki zararlı sitelerden uzak tutması için geliştirilen Güvenli WebFiltre, TİB tarafından onaylanmış bir içerik filtreleme programı. TİB tarafından yayınlanmış sakıncalı siteler listesine uyumlu olarak hazırlanmış program ücretsiz ve Türkçedir. Kullanıcı dostu bir arayüzü olan program, web filtresini kişiselleştirme seçeneği de sunuyor. Gerekli gördüğünüzde URL bazında site kısıtlaması yaparak ailenizi koruma altına alabilirsiniz.

Programın özellikleri arasında URL filtreleme, URL içerisinde kelime filtreleme, İndirme engelleme, Band genişliği sınırlama, Ortak paylaşımlı havuz sistemi, Kullanıcı tanımlı yasak veritabanı, Temiz listesi oluşturma (izinli siteler), URL loglama, Zaman kısıtlama, Gelişmiş raporlama ve Otomatik güncelleme bulunuyor.

Güvenli WebFiltre Home indir

http://appfilter.panyazilim.com/download/pwf_cafe_setup_4.2.0.0.zip

Yassak Yazılımı

Yassak Programını bilgisayarınıza kurmadan önce mutlaka anti virüs programınızı devre dışı bırakınız. Yassak programını kurduktan sonra çalıştırabilirsiniz. Tüm internet trafiğini kontrol eder ve uygunsuz içerikli web adreslerinin görüntülenmesini engeller. URL (web adresi) filtrelemesi yapar. İçerik Filtrelemesi yapar. (web sayfasının içeriğini tarar ve belirtilen kelimeleri bulursa görüntülenmesine izin vermez) Program, yönetici şifresi ile yönetilmektedir. Programın kapatılması veya devre dışı bırakılması ancak yönetici şifresi ile yapılabilir.

Yassak Programını İndir

http://www.yassak.com/yukle.html

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (4 Yorum)

 1. murat dedi ki:

  selam

 2. ekrem dedi ki:

  zarar sitelerin komple kapatılmasını istiyorum

 3. idristuran dedi ki:

  Lanet olsun bu sitelere

 4. hayri arısoy dedi ki:

  internette sakıncalı sitelere girişi engellemek için kilit konulmasını istiyorum

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar