Sildiğiniz Program Hala Programlar ve Özelliklerde Görünüyorsa

Sildiğiniz Program Hala Programlar ve Özelliklerde Görünüyorsa

Bir programın yada oyunun klasörünü sildikten sonra Programlar ve Özellikler bölümünde hala görünüyorsa bu sorunu halletmek için basit bir yol var. Oyunu yada programı tekrar kurarsanız dosyalarını aynı klasöre kaydedilecektir. Daha sonra ilgili öğeyi Programlar ve Özellikler altından seçip doğru biçimde kaldırabilirsiniz. Programlar ve Özellikler bölümünden kaldırsanız bile adı buradan silinmeyen programlar varsa daha gelişmiş bir program ekleme kaldırma aracı kullanmanız gerekecektir.

Ücretsiz Dosya Silici Program

Bilgisayarınızdaki dosyaları geri dönüşü olmayacak şekilde silen ve ücretsiz bir program olan Freeraser adlı yazılım ile gizli kalmasını istediğiniz bilgilerin başkalarının eline geçmesini engellemek içinde kullanabilirsiniz. Normalde bir programı yada dosyayı silersiniz fakat geri getirme yazılımları ile dosyanız kurtarılır. Üç farklı seviyede silme işlemi yapabilen program verilerinizi güvenliğini sağlıyor. Türkçe dil desteği sunduğu için kullanırken hiç zorluk yaşamayacaksınız.

Windows’un kendi Programlar ve Özellikler menüsünde yer almayan veya buradan kaldırılması mümkün olmayan tüm programları ortadan kaldırmanızda mümkün hale geliyor. Program ve oyun kaldırma ihtiyaçlarını çok daha kolay ve hızlı bir şekilde halleden yazılımın Ücretsiz olarak sunulması ve çok kolay kullanılır bir arayüze sahip olması kullanıcılar için büyük avantaj sağlıyor.

Freeraser Programı İçin İndirme Linki
http://fileslocker.com/dl/Freeraser/FreeraserSetup.exe

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Etiketler:
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar