Sistem Bakım Programı İndir

Sistem Bakım Programı İndir

Glary Utilities adlı bu ücretsiz yazılım ile sisteminizi hızlandırabilirsiniz. Sisteminizi korumak, hızlandırmak ve hatalı kayıt dosyalarını düzelten bilgisayarınızın performansını artıran bedava bir programdır. Bilgisayarınızı ilk aldığınızda henüz yeni yüklü olduğundan en yüksek performansta çalışır. Ancak zamanla yüklediğiniz program ve oyunlar kaldırdığınız uygulamaların artıkları sisteminizin yavaşlamasına neden olur. Sisteminizin ilk günkü gibi hızlı olmasını istiyorsanız bu Glary Utilities yazılımını mutlaka kullanmalısınız. Sistemdeki çöp dosyaları temizler, geçersiz kayıt girdilerinizi kaldırır hatalı olanları düzenler ve daha pek çok araç ile performansınızı arttırabilirsiniz.

Glary Utilities programını kullanmak oldukça basit, sade bir arayüze sahip olan program Türkçe dil desteği de bulunuyor. Ücretsiz olarak sistem performansını artırabileceğiniz Glary Utilities adlı yazılım ile bilgisayarınızın sistem performansını devamlı olarak ilk günkü gibi yüksek performansta çalıştırabilirsiniz. Program Windows 7, 2000, XP, Vista işletim sistemlerinin 32bit ve 64bit sürümlerinde çalışmaktadır.

Temizlik & Onarım: Diskinizden gereksiz verileri kaldırır ve disk alanı kurtarır, kayıt dosyalarını tarar ve sisteminizin performansını artırır gereksiz kayıt girdilerini temizler. Başlat menüsü ve masaüstünde kısayol hatalarını düzeltir.

Uninstall Manager: Herhangi ihtiyacınız olmayan programları tamamen kaldırabilirsiniz. Windows’un program ekleme ve kaldırma uygulaması kayıt dosyaları bırakmaktadır. Programın bu özelliğini kullanarak yüklü bileşenlerinizi artık dosyalar bırakmada temizleyebilirsiniz.

Optimize ve Geliştirme: Başlangıç yöneticisi ile sisteminizin açılırken başlangıçta otomatik çalışan programları yönetirsiniz. Memory Optimizer özelliği ile boş belleğinizi optimize edersiniz.

Gizlilik ve Güvenlik: Siler bütün izleri, çerezleri, internet geçmişini temizler. Dosyalarınızı kalıcı olarak silebilirsiniz. Yanlışlıkla silinen dosyalarınızı kurtarabilirsiniz. Programın ayrıca dosya şifreleme ve şifre çözme yeteneği bulunmaktadır. Yetkisiz erişim ve kullanımından dosyalarınızı korur.

Dosya ve Klasörleri Optimize Etme: Disk analizi yapar dosya ve klasörlerin disk alanı kullanımını gösterir. Boş klasörleri bulur ve boş klasörleri kaldırır.

Sistem Araçları: PC’nizde bulunan casus yazılımları ve Truva atları üzerinde çalışan programları izler. Internet Explorer Eklentiler yönetir ve bozulduğunda ayarları geri yükler. Yararlı pencereleri öntanımlı işlevlerine doğrudan erişim sağlar.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (2 Yorum)

 1. asdasd dedi ki:

  deniyelim bakalım

 2. gül dedi ki:

  bakıcam

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

 • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
 • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
 • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...
 • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
 • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
 • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
 • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
 • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir