Sistem Hızlandırma ve Temizleme – Comodo System Cleaner

Sistem Hızlandırma ve Temizleme – Comodo System Cleaner

Windows hızlandırma aracı, Sistem bakım ve optimizasyon yazılımı indir. Comodo System Cleaner, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarları hızlandırmak ve daha güvenli hale getirmek için geliştirilmiş bir yazılımdır. Windows uygulamalarınızın arkalarında bıraktığı gereksiz dosyaları temizleyerek dosya kalabalığını önler ve sistemi hızlandırır. Bir kaç tıklama ile işletim sisteminizin belirli ayarlarını değiştirebilir, sisteminizi daha güvenli kılabilir aynı zamanda da disk temizleme, kayıt defteri temizleme araçları gibi sistem optimizasyon araçları ile sisteminizi hızlandırabilirsiniz.

Comodo System Cleaner

Comodo System Cleaner resmi olarak bağımsız bir program değil, Comodo’nun Windows Kayıt Defteri’ni temizleyebilen Registry Cleaner aracıyla birlikte Comodo PC TuneuP yazılımı bünyesinde yer alıyor. Uygulama başlangıçta kullanıcılara gereksiz dosyaları temizleme teklifinde bulunuyor. Temizleme işleminin ardından ne kadar boş depolama alanı elde edileceği konusunda bilgi verilmiyor. Thunderbird ve Firefox gibi popüler yazılımlara destek sunuluyor ancak Google Chrome gibi ciddi kullanıcı kitlesine sahip olan bazı programların ilginç şekilde desteklenmediğini belirtelim.

Popüler güvenlik çözümleriyle tanıdığımız Comodo firmasının temizlik aracının taşınabilir sürüme sahip olmama, spesifik dosya uzantıları ve dizinlerini ekleme olanağı sunmama, temizlik işlemiyle elde edilen boş depolama alanını göstermeme gibi eksikleri olduğunu söyleyebiliriz.

Comodo System Cleaner İndirme linki
http://download.comodo.com/csc/download/setups/CSU_FREE_Setup.exe

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.