Sistem Performansı Ölçme ve Sistem Analiz Programı

Sistem Performansı Ölçme ve Sistem Analiz Programı

Ücretsiz sistem analiz programı, bedava sistem performansı ölçme yazılımı indir. SiSoft Sandra Lite program ile anakart, ağ bağlantıları, BIOS, sabit diskiniz, işlemciniz, ekran kartlarınız ve RAM bellekleriniz başta olmak üzere donanımlarınızın ve sisteminizi performansını ölçebilirsiniz. SiSoft Sandra Lite programının sahip olduğu atmıştan fazla çalışma tekniği ile donanım ve yazılım olarak inceleme ve karşılaştırma yaparak size detaylı bir rapor sunar. Özellikle sistemlerinin performanslarını ölçmek isteyen kullanıcılar için oldukça kaliteli bir yazılımdır. SiSoft Sandra Lite programı, Performance Tune-Up özelliğini kullanarak sisteminizin gerçek performansını size gösteriyor.

SiSoft Sandra Lite Özellikleri

Yeni Bağlantı Sihirbazı: Uzak bilgisayarlar ile bağlantıyı yönetmek, sunucular, Pocket PC, akıllı telefonlar ve veri tabanları. Bilgisayarları analiz ederek bu özelliği kullanabilirsiniz.

Yeni Monitör ‘Ortam’ Sihirbazı: Tüm monitörlerin ve bilgisayarların çevre (Sıcaklık derecesi , fan hızı, voltaj, CPU gücü ve sistem sıcaklığını gözleme) birimlerinin kontrolü.

Yeni Kullanabilir kişi listesi: Yenilenmiş özellikler sayesinde artık bazı programları da kişiselleştirebilirsiniz.(Adres Desteri, Anti-Virus, Takvim/Organizasyon, E-posta hesabı, güvenlik duvarı, Mesaj Özellikleri ve Geçmiş Kaydı, Internet Sayfaları, Java Makinası, Medya Oynatıcısı, Yeni okunabilirler, Web Dosyaları).

Yeni Disk Programları Ve Kütüphaneleri: Yeni eklenmiş programlar, kütüphane ve geniş bir veritabanı….

Yeni Web Editör Ayarları: Gözüken ActiveX seçenekleri ve Java sınıfları yüklemeleri.

Yeni Başlat Menüsü Ayarları: Derlenmiş ayarlar ve kullanımda kolaylık getirilmiş bir veritabanı.

Geliştirilmiş Güvenlik Bilgi & Ayarları: Artık uzaktan bir bilgisayar veya başka bir girişle sisteminize yüklenecek programları görebileceksiniz.

Single multi-platform yüklemeleri: İçeriğinde 3 kişisel port seçeneği bulundurur. Windows platform (Win32 x86, Win64 x642, Win64 IA643) uzak çözümlemeler için ise Windows CE platform (ARM Pocket PC, ARM Akıllı Telefon, x86 Standart) standartlarını barındırır.

Multi-Core Özelliği: AMD işlemcileri üzerinden tam verim almanıza yardımcı olur ve işlemci türüne göre özel ayarları size önerir.

Sandra Lite Desteklediği İşletim Sistemleri

– Windows XP, Vista, 7, 8 (32 bit x86, 64 bit x64)
– Windows Server 2003/R2, 2008/R2, 2012 (32 bit x86, 64 bit x64)

SiSoft Sandra Lite İndir

http://www.sisoftware.net//?d=dload&f=sware_dl_3264&l=en&a=

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.