Tüm Dosyalarda Aynı Anda Arama Yapma Programı

Tüm Dosyalarda Aynı Anda Arama Yapma Programı

Bilgisayarınızda bulunan tüm klasörlerinizdeki dosyalarda arama yapabilirsiniz. Örneğin aradığınız belgenin içinde yazan metinin bir bölümünü biliyorsunuz fakat bilgisayarınızda yüzlerce dosya arasında hangisinin içerisinde olduğunu bilmiyorsanız işte bu program sayesinde aradığınız dosyanın hangisi oluğunu kolayca bulabiliyorsunuz. Çünkü UltraFileSearch adlı yazılım dosyalarınızın içerisinde yazmış olduğunuz metni arama yapabiliyor. Böylece tek tek dosyaları açıp bakmak yerine hızlı bir şekilde sorununuzu halledebilirsiniz.

Ultra File Search Programının Özellikleri

Ultra File Search bilgisayarınızda yer alan klasörler içerisinde metin bulmak için arama yapma programıdır. Aradığınız dosyada kelime veya cümleler içeren dosyaları size kolayca bulabilir. Programın güzel bir özelliği de indeksleme yapmaz, sistem kaynaklarını boşa tüketmez. Windows XP, Vista, Windows 7  ve Windows 8 işletim sistemleri ile uyumludur.

Kullanıcı dostu ve sezgisel bir arayüze sahip olan yazılımı kolayca kullanabilirsiniz. Unicode karakter ve Uzun Yol adlarını desteklemektedir. Birden fazla kelime veya cümle içeren dosyaları arayabilirsiniz. Yeni veya belirli bir tarihi aralığındaki dosyalar için filtreleme yapabilirsiniz. Böylece arama alanını daraltır programın hızlı çalışmasına yardımcı olabilirsiniz. Dosya büyüklüğüne göre filtreleme yapabilir sadece belli bir klasörde arma yada hariç tutulacak klasörler dışında arama yapabilirsiniz.

UltraFileSearch İndirme Linki

http://www.ultrafilesearch.com/download.html