Ücretsiz Bilgisayar Yedek Alma Programı

Ücretsiz Bilgisayar Yedek Alma Programı

Bilgisayarınızın yedeğini ücretsiz olarak alıp internete yükleyebileceğiniz Cobian Backup adlı programı kullanabilirsiniz. Artık günümüzde tüm bilgisayarların internete bağlı olması bu cihazları aynı zamanda virüs gibi zararlı yazılımlara açık hale getiriyor. Kaybolmasını istemediğiniz sakladığınız verilere de haliyle virüsler bulaşıyor. Eğer dosyalarınızı kaybetmek istemiyorsanız ve bilgisayarınızın sistemi zarar gördüğünde kolayca geri getirmek istiyorsanız bu ücretsiz programı kullanarak kolayca işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Cobian Backup Özellikleri 

Cobian Backup adlı program verilerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. İster sabit diskinize isterseniz online olarak yedek alma imkanı sunan yazılım dosya ve klasörlerinizi yedekleyebiliyorsunuz. Windows XP, 2003, Vista, 2008, Windows 7 işletim sistemlerinin 32 ve 64 bit versiyonlarında çalışmaktadır.

Programın Türkçe dil desteği olması müthiş bir kullanım kolaylığı sunuyor. İsterseniz zamanını ayarladığınız yedekleme işlemini kendi bilgisayarınıza ya da ağınızdaki başka bir bilgisayara yapabiliyorsunuz. FTP backup özelliği ise hem download hem de upload yönlü destek sunuyor. Böylece verileriniz güvenli bir alanda kalmış oluyor.

Cobian Backup Programı İndirme Linki

http://www.cobiansoft.com/cobianbackup.htm

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar