Ücretsiz Windows Bakım Programı – SlimCleaner

Ücretsiz Windows Bakım Programı – SlimCleaner

Bilgisayarınıza ücretsiz bakım yapan yazılım SlimCleaner’i tanıtacağız. Bilgisayarınızın Windows işletim sistemi üzerinde detaylı incelemeler yapan yazılım, sistemi olabilecek en iyi çalışma durumuna getirmeye çalışır. Optimizasyon yaparak hızlanmasını sağlar. Bakım sonrasında gereksiz ve silinebilir dosyaları da temizleyebilen yazılım ücretsiz olması nedeniyle rakiplerine karşı avantajlı konumdadır. Sistem üzerinde bulunabilecek olası zararlı yazılımları tespit etme yeteneğine sahip olan SlimCleaner ile bakım sonrasında bilgisayarınızın olabildiğince hızlı ve kararlı çalışmasını sağlamak mümkün olabiliyor.

SlimCIeaner

SlimCIeaner gereksiz ve istenmeyen dosyaları temizleyebilen bileşene de sahip olan bir sistem bakım yazılımı. Araç sistemi tarama işlemini oldukça hızlı şekilde gerçekleştiriyor, fakat temizleme seçenekleri açısından CCleaner gibi çok sayıda seçenek ve özellik içermiyor. Gereksiz dosya temizliği işlemine özel dizinleri ekleme imkanı sunulmamış.

SlimCleaner önde gelen büyük web tarayıcılarını, Windows işletim sistemlerinin çekirdek konumlarını ve popüler uygulamaları destekliyor fakat özelleştirme anlamında fazlasıyla kısıtlı olduğunu söylememiz gerekiyor. Programın taşınabilir versiyonunun da bulunmadığını belirtelim.

SlimCIeaner İndirme Linki

https://www.slimwareutilities.com/slimcleaner.php

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Zehra:Merhabalar benim telefonum format oldu YouTube kan...
  • Muhammed polat:Sizde varmı bu fotoğraf makineden almak istiyorum...
  • Muhammed polat:Nereden aldınız acaba bilgi verebilir misiniz yada...
  • Nurcan:Hesabimi sildim şimdi geri alamıyorum...
  • Mahmut KüRDÜ:Hesabımın tekrar açılmasını rica ediyorum lütfen ç...
  • efe:bazı filmleri otomatik almıyor. diyelim 300 filmin...