Ücretsiz Yüz Tanıma Programı İndir

Ücretsiz Yüz Tanıma Programı İndir

KeyLemon adlı bu ücretsiz yazılım Windows, MAC, Android, Linux, iOS işletim sistemlerinde çalışmaktadır. Bedava olarak sunulan bu yüz tanıma yazılımı ile bilgisayarınız, tablet veya akıllı cep telefonunuzu sizden başkası kullanamayacak. KeyLemon, oturum açma şifrenizi değiştirmeye yardımcı olan ücretsiz bir yüz tanıma yazılımıdır. Program bilgisayarınızın başına geçtiğinizde sizi fark ederek hiçbir şifre girmeden bilgisayarınıza giriş yapmanızı sağlıyor. Bilgisayarınızın başından kalktığınız zaman ise oturumunuzu sonlandırıyor. Ta ki siz tekrar bilgisayarınızın başına geçene kadar oturumunuz kilitli kalacaktır. KeyLemon programının birde Firefox için LemonFox adında bir eklentisi bulunuyor. Bu eklenti sayesinde Facebook, Twitter, MySpace gibi sitelerin girişlerinde de bir şifre yönetici program gibi çalıştırma imkanına sahipsiniz.

KeyLemon adlı bu ücretsiz yüz tanıma yazılımı istediğiniz internet sitesine giriş yaptığınızda web kamerasından doğrulayarak otomatik olarak oturum açar. Birden fazla yüz modeli yönetimi sayesinde yüz tanıma ışık koşullarına duyarlı olduğundan farklı ortamda tanımasını sağlamak için yeni yüz modelleri eklemenizi sağlar. Tanıma doğruluğu, düşük, orta ve yüksek arasında ayarlanabilir.

Linkte en altta indirme linki bulunuyor. Sol menüde ise kendinize uygun işletim sistemini seçiniz. KeyLemon programı 32 bit ve 64 bit işletim sistemlerinde sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

KeyLemon indirmek için web sitesi

Yorumlar

Yorum (3 Yorum)

  1. ercan dedi ki:

    yüzünüzü programın hafızasına tanıtıp kaydettirin

  2. omer enes dedi ki:

    Bende windows açılırken kamerada beni gösteriyor ama sadece gösteriyor hiçbir etkileşim falan yok en son şifre girip açıyorum ne yapmam gerekir

  3. omer enes dedi ki:

    Bende windows açılırken kamerada beni gösteriyor ama sadece gösteriyor hiçbir etkileşim falan yok en son şifre girip açıyorum

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.