USB Bellek Şifreleme Koruma Programı

USB Bellek Şifreleme Koruma Programı

Ücretsiz Flaş bellek güvenlik ve şifreleme programı olan USB Safeguard adlı program kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor. USB belleğinizi şifreli koruma altına alabilirsiniz. Windows XP / Vista / 7 / 8 işletim sistemlerinde sorunsuz şekilde çalışan yazılım USB belleğinizdeki kişisel verilerinizi hızlı bir şekilde şifreleyerek üst düzeyde güvenlik sağlar. USB Safeguard programı küçük ve taşınabilir bir programdır. Bazı bilgisayarlar USB bellek takıldığı anda tüm verileri bilgisayarın kendi hafızasına kopyalar. Bu nedenle Flaş belleğinizde kişisel verilerinizi taşıyorsanız ve başkalarının eline geçmesini istemiyorsanız bu şekilde koruma altına alabilirsiniz.

Flash Belleği Şifreli Koruma

Ücretsiz sunulan USB Safeguard programı sürücü kilidi oluşturabilir, yazmaya karşı koruma sağlayabilirsiniz. Verilerinizin, güvenli ve gizli tutulması için çıkarılabilir sürücülere erişimi engeller. Yazılım 256 bit AES şifreleme algoritması kullanarak şifrelediği için kırılması da bir hayli güçtür. Bir USB sürücü kullandığınız zaman, nereye giderseniz gidin sizinle birlikte veri getirebilir. Ama USB sürücüyü kaybederseniz verilerinizi de kaybedersiniz.

USB Safeguard Nasıl Kullanılır

USB Safeguard yazılımını aşağıdaki link yardımı ile indirip belleğinize indiriniz. Programı çalıştırdıktan sonra kendinize bir şifre seçiyorsunuz. Daha sonra şifreleyeceğiniz dosyalara erişim ancak bu şifre ile yapılabileceğinden unutmayacağınız şekilde yazmalısınız. Dosyaları şifreli şekilde saklayan yazılım, belgeleri meraklı gözlerden her anlamda uzak tutuyor. Şifreli dosyayı açmak istediğinizde parolanızı girmeniz yeterlidir.

USB-Safeguard-sifre

Flash sürücü kilidini açmak istediğinizde (Unlock) butonuna tıklayarak verilerinizi görünür yapabilirsiniz.

USB-Safeguard-sifre-acma

USB Safeguard İndirme Linki:

http://www.usbsafeguard.com/download.html

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.