Uzaktan Bilgisayar Takip Etme Programı

Uzaktan Bilgisayar Takip Etme Programı

Bilgisayarınızın başında olmadığınız zaman gerçekleşen aktiviteleri takip edebilirsiniz. ActivTrak adlı yazılım ile ağdaki bilgisayarı gizlice takip edebilirsiniz. Özellikle bilgisayarınızı çocuğunuz ile baş başa bıraktığınızda veya bu bilgisayar bir iş yerine aitse çalışanınızın siz yokken bilgisayar başında ne yaptığına göz atabilirsiniz. Uzaktaki bir bilgisayarda neler yapıldığını merak ediyorsanız bu program tam size göre çünkü ActivTrak adlı program buna imkan veriyor.

ActivTrak Programının Özellikleri

ActivTrak programı ile kullanıcıları takip etmeniz mümkün, bilgisayarlarda neler yapıldığını izleyebilirsiniz. Bir nevi ajan programı olan bu yazılım bilgisayarı zorlamadan arka planda çalışır. Kullanıcının hangi programda ne kadar vakit harcadığını hangi internet sitelerini gezdiğini raporlar halinde size sunar. Programın bir diğer özelliği de otomatik olarak ekran görüntüleri alabilmesidir. Bu ekran görüntülerini online hesabınıza yükler ve kullanıcının bundan hiçbir şekilde haberi olmaz. Yazılım Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ve Windows 8 işletim sistemleri ile uyumlu çalışmaktadır.

ActivTrak Nasıl Kullanılır

Programı kullanabilmek için ilk olarak bir ActivTrak hesabı oluşturmalısınız. Hesabınızı oluşturduktan sonra, indirip izlemek istediğiniz bilgisayara bu programın istemci yazılımını yüklemelisiniz. Faaliyet raporlarını ActivTrak internet sitesinde oturum açmanız gerekiyor. Gösterge tablosu web sitelerinde harcanan zamanı görmek için Popüler kategoriler, Son Etkinlikler, Popüler Kullanıcılar, Popüler Siteler, Popüler Uygulamalar, Yeni Ekran Görüntüleri ve Tarih Aralığı harcanan zamanı görmek için bilgiler içerir. Popüler uygulamalar, kullanılan uygulamaların adını içeren pasta grafiği şeklinde bilgilere ulaşabilirsiniz.

ActivTrak Programını İndir

http://download.activtrak.com/free/

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (1 Yorum)

  1. mete dedi ki:

    programı bılgısayarıma nasıl yüklerım program lısanslımı fotograf çekme özellıgı varmı bılgısayarın basında oturanın resmını çekermı teşekkür ederim

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.