Windows Gereksiz Dosyaları Silme Programı

Windows Gereksiz Dosyaları Silme Programı

Windows gereksiz dosyaları temizleme aracı indirip sisteminizdeki gereksiz dosyalardan kurtulabilirsiniz. Dosya silme ve optimize programı olan yazılım önemsiz dosyaları temizliyor ve sisteminizdeki yükü kaldırılıyor. JetClean adlı ücretsiz yazılım ile Kayıt Defteri, Windows gereksiz dosyaları ve kısayolları temizleme, başlangıç programlarını düzenleyebilme, sistem kayıtlarını temizleyebilme, geçmiş işlemleri listeleyebilmek gibi çeşitli özelliklere sahip, böylece gereksiz dosyalarınızdan kurtulduğunuz gibi sisteminizi de hızlandırabilirsiniz.

JetClean Programının Özellikleri

Program temiz bir arayüze sahip, kayıt defteri bakımı, Windows ürünleri, uygulamaları, kısayolları ve RAM üzerinde işlemler yapmanıza izin verir. Geri Dönüşüm Kutusunda olacak gereksiz dosyaları silebilme, gereksiz belgeler, geçici dosyalar, Log dosyaları, DNS Önbellek, Hata Raporlama, Bellek dökümleri, Atlama Listeleri, ActiveX Kontrolleri, Paylaşılan DLL’ler, Yazı tipleri, Yardım Dosyaları, Uygulama Yolları, Simgeler, geçersiz kısa yollardan kurtulur. Registry Cleaner özelliği sayesinde kayıt defterini de temizler.

Program Advanced SystemCare programına alternatiftir. Programın güzel bir yanı ise flaş bellek içerisine kopyalayıp çalıştırabilirsiniz. Microsoft Windows 8, Windows 7, Vista, XP ve 2000 işletim sistemlerinin hem 32-bit hem de 64-bit sürümlerini destekliyor.

JetClean İndirme Linki

http://www.bluesprig.com/jetclean.html

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
  • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
  • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...
  • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
  • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
  • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
  • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
  • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir