Windows Kayıt Defterini Temizleme Uygulaması

Windows Kayıt Defterini Temizleme Uygulaması

Eusing adlı yazılım ile kayıt defterinizi taratıp temizleyebilirsiniz. Bilgisayarınıza yüklediğiniz yazılımların çoğu ’ne kendi bilgilerini girer. Kaldırılan uygulamaların silmediği kayıtlar zamanla kayıt defterinin şişmesine yol açar. Oldukça pratik bir uygulama olan Eusing Free Registry Cleaner’ı kullanarak ’nizdeki geçersiz kayıtları güvenle temizleyebilir, Windows’un performansını arttırabilirsiniz. Uygulama, Kayıt Defteri’nde herhangi bir değişiklik yapmadan önce yedek alır.

Eusing Free Registry Cleaner – Kayıt Defteri Temizleme Programı

Sadece birkaç basit fare tıklamasıyla kayıt defteri sorunlarını güvenle temizleyip onarmanızı sağlayan ücretsiz bir kayıt defteri onarım yazılımıdır. Windows Kayıt Defteri, bilgisayarınızın işletim sisteminin önemli bir parçasıdır. Windows Kayıt Defteri ile ilgili sorunlar, Windows kilitlenmelerinin ve hata iletilerinin ortak bir nedenidir. Sisteminize yüklediğiniz bir yazılımın hatalı kaldırılması; Eksik veya bozuk donanım sürücüleri, Kayıt Defteri boyutunu önemli ölçüde artıracak ve bilgisayarınızı yavaşlatacaktır. Çünkü Windows işletim sistemi, Kayıt Defteri’nden veri yüklemek, aramak ve okumak için daha fazla zamana ihtiyaç duyacaktır.

Eusing Free Registry Cleaner geçersiz veya eskimiş bilgiler için Windows kayıt defterinizi tarar ve bulunan hataların bir listesini size sunar. Geçersiz girdileri düzelttikten sonra sisteminiz daha kararlı ve daha hızlı çalışacaktır. Maksimum güvenlik için Eusing Free Registry Cleaner, onarılan kayıtların yedeklenmesini sağlayacaktır. Kayıt defteri yedeklemesini geri yükle’yi seçerek yazılım kullanarak yapılan tüm değişiklikleri geri yükleyebileceksiniz. Programın güzel bir yanı da casus yazılımlardan ve reklam yazılımları barındırmamasıdır.

Boyut . . .: 829 KB
Türü . . . .: Ücretsiz
Platform : Windows 9x / NT / 2000 / XP / 2003 / Vista / 7 / 8 / 10
İndirme Linki: http://www.eusing.com/Download/EFRCSetup.exe

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
  • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
  • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...
  • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
  • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
  • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
  • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
  • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir