Windows PC Optimize Etme Programı

Windows PC Optimize Etme Programı

Windows optimizasyon programı indir. Windows işletim sistemli bilgisayarınızı Optimizer programı ile en iyi şekilde optimize ederek performansınızı artırabilirsiniz. Windowsunuzun hatalarını giderip driver sorunlarının gidererek bu mümkün. Toolwiz Care programı ile Sisteminizin Denetimi, Temizleme ve Hızlandırma işlemini kolayca gerçekleştirebilir. Bilgisayar performansını ve ağ güvenliğini artırmak için kullanabileceğin yardımcı bir programdır. Windows XP / Vista / 7 / 8 (32bit ve 64bit) işletim sistemi desteği sunuyor. 7.2 MB Dosya Boyutuna sahip bu nedenle kolayca indirip yükleyebilirsiniz.

Ücretsiz PC Optimizer Programı

Toolwiz Care programı bilgisayarından maksimum performans almak isteyen kişilerin her daim sisteminizde açık durması gereken ücretsiz bir yazılımdır. Otomatik olarak bilgisayarınızın sağlığını denetliyor ve çalışırken, oyun oynarken ya da sadece internette gezerken performanstan ödün vermemenizi sağlıyor. Anti-spyware, gizlilik koruması, performans ayarlamaları ve sistem temizlik desteğiyle her kullanıcının sahip olması gereken programlardan bir tanesi. Karşınıza çıkan saçma hatalardan, yavaşlıklardan, internet hızınızdan, güvenliğinizden ve oyun performansınızdan şikayetçiyseniz bu programı kullanabilirsiniz.

Toolwiz Care Nasıl Kullanılır

Toolwiz Care programını ilk çalıştırdığınızda sistem taraması yapmak için Start Scan butonuna tıklıyorsunuz. Tarama tamamlandıktan sonra, Windows işletim sisteminde düzeltilmesi gerekenler ile ilgili bir rapor görüntüler. Önemsiz kaldırılmış olabilir dosyaları, düzeltilmesi gereken kayıt defteri hatalarını giderir ve gizlilik sorunları, güvenlik kontrolleri, parçalanmış dosyaları temiziler.

Toolwiz Care Programının Özellikleri

Internet Explorer Manager
File Shredder
Çift dosya bulucu
File Splitter
File Recovery
Disk Wiper
Disk Doctor
Kayıt defteri yedekleme ve geri yükleme ve Registry Defrag
Ağ tamir ve ağ performansını artırmak
Oyunu Turbo Booster
Dosyalar için şifreleme ve şifre çözme
Password Generator
Sürücüler listesi detayları ile birlikte gösterir
Context Menu Manager, bağlam menü öğeleri kaldırmak yerine, yeniden sıralama eklemeyi sağlar.
Super Explorer pencere API dışında dosya sistemini analiz etmek

Toolwiz Care İndirme Linki

http://www.toolwiz.com/products/toolwiz-care/

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.