Windows Sistem Kontrol Merkezi (WSCC)

Windows Sistem Kontrol Merkezi (WSCC)

– Windows adlı program Windows adlı yazılım ile işletim sisteminize tam hakimiyet sağlayabilirsiniz Windows 2000 / XP / 2003 / Vista / 2008 / 7 / 2012 / 8 işletim sistemlerinin 32/64-bit versiyonlarını desteklemektedir. Yazılım ücretsizdir ve portable yani kurulum gerektirmez. USB belleğinizde taşıyıp kolayca istediğiniz PC’de çalıştırabilirsiniz. programın içerisinde Windows işletim sisteminin kullanışlı araçlarına bir arada ulaşabilirsiniz. Sade bir arayüze sahip olan yazılım oldukça kullanışlı bir yazılımdır. Programın sol panelinde programlar kategoriler halinde ayrılmış ve istediğiniz kategoriyi tıkladığınızda sağ menüde ayrıntılı liste halinde yada ikon şeklinde listelendiğini göreceksiniz.

WSCC Kurulum ve Ayarları

WSCC programının portable yani kurulumsuz seçeneği bulunmaktadır. Uygulamayı çalıştırdığınızda karşınıza seçenekler ekranı çıkacaktır. Genel sekmesi bölümünde arama seçenekleri gibi temel seçenekler bulunuyor.

Yüklemek istemediğiniz uygulamanın işaretini kaldırın ve yüklemek için install butonuna tıklamanız gerekiyor. Eğer uygulamaları indirmek istemiyorsanız Close butonuna tıklayarak programın ana ekranına ulaşabilirsiniz.

Options kısmında programın görünüm ve diğer ayarlarını değiştirebilirsiniz. Nirsoft ve Sysinternals Suite bulunan programlar sürekli güncelleniyor. Güncel sürümlerini Updates ile güncelleştirebilirsiniz.

Windows System Control Center İndir

http://www.kls-soft.com/wscc/downloads.php

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Emre:Engelleme yurtdışı gelen aramaları engelliyor çoğu...
  • Nejdet Acar:Merhabalar, Öncelikle anlatım için teşekkür ederi...
  • yaşar:merhaba programı indirdim ancak programda convert ...
  • admin:Kapalı şekilde kalmasında herhangi bir sorun olmaz...
  • Burak:Benim telefonum bir kaç kere ne kadar süre kapalı ...
  • Burak:Benim telefonum ben okulda iken kapanmış yani ne z...