Windows Sistem Kontrol Merkezi (WSCC)

Windows Sistem Kontrol Merkezi (WSCC)

WSCC – Windows System Control Center adlı program Windows Sistem Kontrol Merkezi adlı yazılım ile işletim sisteminize tam hakimiyet sağlayabilirsiniz Windows 2000 / XP / 2003 / Vista / 2008 / 7 / 2012 / 8 işletim sistemlerinin 32/64-bit versiyonlarını desteklemektedir. Yazılım ücretsizdir ve portable yani kurulum gerektirmez. USB belleğinizde taşıyıp kolayca istediğiniz PC’de çalıştırabilirsiniz. programın içerisinde Windows işletim sisteminin kullanışlı araçlarına bir arada ulaşabilirsiniz. Sade bir arayüze sahip olan yazılım oldukça kullanışlı bir yazılımdır. Programın sol panelinde programlar kategoriler halinde ayrılmış ve istediğiniz kategoriyi tıkladığınızda sağ menüde ayrıntılı liste halinde yada ikon şeklinde listelendiğini göreceksiniz.

WSCC Kurulum ve Ayarları

WSCC programının portable yani kurulumsuz seçeneği bulunmaktadır. Uygulamayı çalıştırdığınızda karşınıza seçenekler ekranı çıkacaktır. Genel sekmesi bölümünde arama seçenekleri gibi temel seçenekler bulunuyor.

Yüklemek istemediğiniz uygulamanın işaretini kaldırın ve yüklemek için install butonuna tıklamanız gerekiyor. Eğer uygulamaları indirmek istemiyorsanız Close butonuna tıklayarak programın ana ekranına ulaşabilirsiniz.

Options kısmında programın görünüm ve diğer ayarlarını değiştirebilirsiniz. Nirsoft ve Sysinternals Suite bulunan programlar sürekli güncelleniyor. Güncel sürümlerini Updates ile güncelleştirebilirsiniz.

Windows System Control Center İndir

http://www.kls-soft.com/wscc/downloads.php

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.