Windowstan Android Telefon Nasıl Yönetilir

Windowstan Android Telefon Nasıl Yönetilir

işletim sistemli Cep Telefonu, Tablet PC gibi cihazlarınızı ’tan yönetebilirsiniz. Uygulamalar, Resimler, Videolar, Rehber, Mesajlar ve Müziklerinizi bilgisayarınıza yedekleyebilir ve üzerinde düzenlemeler yapabilirsiniz. Cihazınızı işletim sistemli bilgisayarınızdan yönetebilmek için piyasada pek çok yazılım bulunuyor. Ancak bu yazılımlar henüz tam anlamı ile başarıya ulaşmış değil. Bunun neden ise işletim sisteminin Apple gibi tek bir elden çıkıyor olmaması olarak gösterilebilir. Şimdi tanıtacağımız ücretsiz yazılım ile tüm bu işlemleri kolayca yapabileceksiniz.

Androidli Cihazı Windows’tan Yönetme

Bilgisayarınızdan Androidli cihazınızı kontol edebilmek için kullanacağınız yazılım SnapPea’dır. Programı kullanmadan önce cihazınızda bazı ayarlar yapmanız gerekiyor. Ayarlar -> Geliştirici Seçenekleri -> USB Hata Ayıklama özelliğini etkinleştirmeniz gerekiyor.

Bilgisayarınıza SnapPea yazılımını yükledikten sonra cihazınızı sisteminize bağlıyorsunuz cihazınızın donanım sürücüsü internetten otomatik olarak indiriliyor ve cihazınız program tarafından tanınıyor. Cihazınızın modeli yazılımın sol tarafında yerini alıyor. İlk yüklemeden program size Rehber, Mesaj, Fotoğraf gibi bazı verileri yedeklemek istiyor musunuz diye soruyor.

Programın sol kısmındaki Contacts sekmesine kullanarak rehberinizde düzenlemeler yapabilirsiniz. kişi ekleyebilir, silebilir ve en önemlisi de rehberinizin yedeğini alabilirsiniz. Text Messages sekmesinden ise mesajlarınızı okuyabilir, mesaj gönderebilir ve mesajlarınızın yedeğini alabilirsiniz. Apps sekmesinden cihazınızda kurulu tüm uygulamaları görüntüleyebilirsiniz. Yine buradan silebilir ve varsa ücretli uygulamalarınızı yedekleyebilişiniz. Yazılım sayesinde cihazınıza uygulama yükleyebiliyorsunuz.

SnapPea İndirme Linki

http://www.snappea.com

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • admin:Kapalı şekilde kalmasında herhangi bir sorun olmaz...
  • Burak:Benim telefonum bir kaç kere ne kadar süre kapalı ...
  • Burak:Benim telefonum ben okulda iken kapanmış yani ne z...
  • Melıh:esc tusu ne işe yarar* ...
  • a.ece:merhaba benim bilgisayarım ı life zedaır işte öyle...
  • mehmet:instagramda fotoğraf lar üzerine nasıl link ekleni...
  • idris güler:emine sana gıcık giden birileri varssa şikayet etm...