Yavaş Çalışan Bilgisayarlar İçin Antivirüs Programı İndir

Yavaş Çalışan Bilgisayarlar İçin Antivirüs Programı İndir

Digital Defender programı kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor. Bir çok programının sorunu olan sistem kaynağı tüketimini Digital Defender programı halletmiş, çoğu programı bilgisayarınızı yavaşlatır. Digital Defender kullanımı kolay, son derece hızlı ve bilgisayarınızı yavaşlatmadan arka planda çalışır. Digital Defender programının Türkçe dil desteği bulunmaktadır. Yazılım virüslere karşı iyi bir koruma sağlayacaktır. Dijital defans kullanıcı arayüzü yeni başlayanlar hem de deneyimli kullanıcılar için kullanımı kolay olacak şekilde tasarlanmıştır. Digital Defender programını bilgisayarınıza indirip yüklemek sadece birkaç dakikanızı alacaktır. Programı boyutu sadece 1MB indirip kurduktan sonra programını mutlaka güncellemelisiniz.

Digital Defender antivirüs yerleşik koruma, gerçek zamanlı koruma sağlar. Program kötü amaçlı yazılımlara karşı kapsamlı bir koruma sağlar. Dijital defans antivirüs programı tarama motoru üstün performansa sahiptir. Tarama motoru, zararlı programları tespit etmek için davranışsal (heuristic) analizi kullanır bu sayede yüksek başarı elde eder. Program bilinen tüm virüslere, solucanlara, truva atları, arka kapı açıkları, scriptler, makro virüs ve herhangi bir sistem üzerinde diğer zararlı kodları tarar kendi işletim sistemi ve bağımsız platformda tarama yöntemleri sayesinde bu tür zararlı yazılımlara geçit vermez anında siler.

Digital Defender antivirüs programı yavaş çalışan eski bilgisayarlar veya netbook’larda kullanabilirsiniz. Çok az RAM ve CPU tüketen yazılım sizi internetteki zararlılardan korumayı başarıyor.

Digital Defender Programını İndir

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
  • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
  • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...
  • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
  • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
  • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
  • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
  • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir