Yazılım Güncelleme Programı İndir

Yazılım Güncelleme Programı İndir

Programları otomatik olarak güncelleme, bilgisayar yazılım güncelleme programı, bilgisayardaki programlar nasıl güncel tutulur. Günümüzde artık hemen hemen her bilgisayar internete doğrudan bağlı, bu sayede bilgisayarınızda yüklü olan yazılımları kendinizi hiç yormadan otomatik olarak güncel tutabilirsiniz. Sisteminizdeki programları güncel tutmak oldukça önemli çünkü gerek güvenlik açıklarının kapanması gerekse yeni özelliklerin kazandırılabilmesi için yazılımlarınızı güncellemeniz gerekiyor. Ancak bilgisayarda pek çok yazılım yüklü ise tek güncellemekle uğraşmak he vakit kaybı hem de uğraştırıcıdır. Ancak bu yazılımla bu sorunu kolayca aşabiliyorsunuz.

QWinApt Programının Özellikleri

QWinApt adlı ücretsiz program ile kullandığınız yazılımların son sürümünün çıktığından haberdar olmanıza gerek yok çünkü sisteminizdeki tüm yazılımlarıbu program sizin yerinize takip ediyor. Kullandığınız programları güncel tutmak istiyorsanız otomatik yazılım güncelleyen programlardan birine sahip olmanız gerekiyor. QWinApt bunlardan bir tanesidir. Program ücretsizdir ve kullanımı kolaydır.

Programlarınızı güncellemek sizi güvenlik açıklarına karşı korur ve yeni program özelliklerinden de yararlanmanızı sağladığı gibi hız açısından da önemli bir unsurdur. Programı çalıştırdığınızda ekrandan güncelleme yapabileceğiniz yazılımları görebilirsiniz.

QWinApt İndir

http://code.google.com/p/qwinapt

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.