Android, iOS ve Bilgisayar Arasında Dosya Aktarma Uygulaması

Android, iOS ve Bilgisayar Arasında Dosya Aktarma Uygulaması

, ve arasında dosya aktarma ve bildirim görüntüleme uygulaması. Sürekli bilgisayar başındaysanız telefonunuza gelen bildirimleri bilgisayarınızdan da okuyabilirsiniz. Yada telefonunuza veya tabletinize gelen bir dosyayı bilgisayara aktarmak için türlü türlü işlemler yapmanıza artık gerek yok, Pushbullet adlı uygulama ile bilgisayarınızdaki dosyalarınızı da telefonunuza yada tabletinize kolayca gönderebilirsiniz. Kullandığınız İnternet tarayıcınız yardımı ile dosyanızı yollayabiliyorsunuz. Cep telefonunuz, Tabletiniz ve bilgisayarınız arasında kolayca senkronize bağlantı oluşturabiliyorsunuz.

Pushbullet Uygulamasının Özellikleri

Uygulama sayesinde telefonunuzla sürekli bir bağlantı oluşturabilirsiniz. Bilgisayarınız üzerinden ve işletim sistemli cihazlarınızın bildirimlerini kontrol edip telefon görüşmelerini kabul edebiliyorsunuz. SMS, E-posta ayırımını da yapabilen Pushbullet, ekranın sağ üst köşesinde tıklayabileceğiniz bağlantılar çıkarıp bildirimlere geri dönüş yapmanızı sağlıyor. Gelen mesajları kolayca bilgisayar ekranı üzerinden okuyabilirsiniz. Bildirimleri görüntüleme dışında resim, dosya ve linkler gönderebilmenizi sağlayan uygulama Android ve iOS işletim sistemli telefon ve tabletleriniz ile bilgisayarınız arasında güvenli bir bağlantı oluşturmaktadır.
pushbullet-uygulama-ozellikleri

Pushbullet Nasıl Kullanılır

İlk olarak uygulamayı çalıştırın. Dosya veya bildirim göndermek için uygulama ekranının sağ alt kısmındaki + simgesine dokunuyorsunuz. Daha sonra açılan menüde yer alan Not, Bağlantı, Photo veya File seçeneklerinden göndermek istediğiniz bildirim türünü seçiyorsunuz. Açılan penceredeki “Başlık“, “Mesaj” ve “Dosya” alanlarına dokunup gerekli bilgileri doldurunuz. Ekranın üst kısmındaki “Kime” bölümüne dokunun dosya veya metin göndermek istediğiniz cihaz veya kanalları seçin. Son olarak da ekranın sağ üst kısmındaki play butonuna dokunun ve gönderme işlemini gerçekleştirin.

Pushbullet İndirme Linki
https://www.pushbullet.com/apps

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar