AÖF Şifremi Unuttum Nasıl Alabilirim

AÖF Şifremi Unuttum Nasıl Alabilirim

AÖF açık öğretim fakültesi şifrenizi hatırlamıyorsanız ve yapmanız gerekenleri bilmiyorsanız bu yazımızda AÖF şifresi nasıl geri alınır adım adım anlatacağız. Eğer karmaşık bir şifre seçtiyseniz ve uzun bir süre hesabınıza giriş yapmıyorsanız şifrenizi unutmanız gayet doğal, şifrenizi nasıl geri alabileceğinizi neler yapmanız gerektiğini sırası ile anlatacağız. ancak daha önce bir kaydınız yok ise yani bir şifre belirlemediyseniz Anadolu Üniversitesi çalışanı (Personel Veritabanında kaydı var) iseniz Personel Dairesine, Örgün öğrenci veya üniversitemize ders vermeye gelen akademisyen iseniz Öğrenci İşlerine veya AÖF öğrencisi iseniz en yakın AÖF Bürosuna başvurmalısınız. Eğer şifre aldıysanız ve hatırlamıyorsanız işte yapmanız gerekenler.

İlk olarak https://mail.anadolu.edu.tr/web/sifre_hatirlatma.aspx adresine gidiyorsunuz ve kullanmakta olduğunuz Kullanıcı Hesabı yani e-posta adresinizi girdikten sonra Şifre hatırlatma sorusunu cevaplayarak yeni şifremi öğrenmek istiyorum. Yeni şifremin, önceden kaydettirdiğim ikincil e-posta adresime gönderilmesini istiyorum. Güvenilir bilgisayarımdan bağlandım, yeni şifremi öğrenmek istiyorum. Seçeneklerinden bir tanesini seçiyorsunuz ve Devam Et butonuna tıklıyorsunuz.

Bu seçeneklerden bir tanesini seçtikten sonra ilgili adımı tamamlıyorsunuz ve şifreniz mail hesabınıza geliyor. Gelen şifre sistem tarafından oluşturulmuş yani bir şifredir. Eski şifreniz otomatik olarak sıfırlanacaktır.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş

Oy Vermeyi Unutmayın

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş

Oy Vermeyi Unutmayın

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (İlk Oyu Sen Ver)
Loading...

Yorumlar

Yorum (3 Yorum)

 1. ESRA dedi ki:

  ACIK ÖGRETİM ŞİFREMİ UNUTUM

 2. Mahmut dedi ki:

  bu aöf bürolarını yakında havaya uçurcam ! illa büroya gidip şifermi alınır bunun başka bir yolu yok mu ? şifre hatırlatma kaydı da yok ! yüz elli kere mail adresmi yazdım -şifremi değiştirdim kabul etmiyor o yanlış bu yanlış hay senin sitenede …aof sanada ! vizelere -finallere mi yanayım bu şifre unuttuğuma mu yanyım…! hay ben böyle işn ….

 3. esra dedi ki:

  şifremi unuttum

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

 • melisa:meraba ben melisa çam benim e posta adresim melisa...
 • dwran:teşekkür ederim...
 • Gamze:Denedim olmuyor...
 • sebahattin:bilgisayar telefonumu görmüyor sadece şars ediyor...
 • Zehra:Benim hesabımı açabilir misiniz. zehra.zehraa@hot...
 • admin:Giriş yaptığınızda açılır....
 • ibrahim:bi anlık dalgınlalıkla facebbook hesabimi silcim y...
 • Murat kaya:Mrblar peki ben oluşturmuş olduğum scriptleri kuyr...

SPONSORLARIMIZ

Minecraft Apk indir