Bedava Radyo Dinleme Aracı

Bedava Radyo Dinleme Aracı

Tapin Radio adlı bu ücretsiz program ile radyolarınızı internet sitelerine girerek değil program üzerinden dinleyebilirsiniz. Programın avantajlarından biri radyoların sitelerini dolaşmak yerine tüm radyolara tek bir pencereden ulaşabiliyorsunuz. Uygulamanın avantajlarından bir tanesi de içerisinde internetten yayın yapan farklı kategorilerde ve dillerde binlerce istasyonundan istediğinizi dinleyebilirsiniz. Böylece internetten dinlemek için saatlerce kanalı arama ile uğraşmıyorsunuz. İstediğiniz her kıtadan mevcut olan program ile isterseniz sevdiğiniz müzikleri kaydedebilme imkanına sahipsiniz. Türkiye’de 200’den fazla kanalı yayın yapmaktadır.

Programı Settings>Language Bölümünden Türkçe seçeneğini seçip Türkçeleştirebilirsiniz. Programı indirdikten sonra virüs tarayız ile taratmayı unutmayınız. Sadece 8MB boyutunda olan program Windows XP, Vista ve 7 işletim sistemlerinin 32bit ve 64bit tüm sürümlerinde kullanabilirsiniz.

Tapin Radio Programı İndir

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (1 Yorum)

 1. ken dedi ki:

  radyo kanalları ana ekranda görünmüyor. İstasyonlar-Tarayıcı bölümüne girerek ülte veya tarz bölümlerinin altındaki istasyonları seçmek gerekti. bir de rarma radio’yu andıran bir yapısı var, o ücretli. ama rarma radyonrun aksine türkiyeyi avrupa değil asya kıtası seçeneğine koymuşlar, bu da bir ayrıntı tabii.

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

 • Berk Acer:Güzel ama windows 10 eksik benimki win 10...
 • Mehmet:Tweetlerimin tek tek d3gil ,komple nasil retweet y...
 • Oya nefes:Fasık hesabımı yanlışla sildim geri yuklermisiniz...
 • Kadir:Konuyu belki hortlatacam ama yardımcı olabilecek v...
 • Vivian Dsena:Lütfən benim fezbook hesabım kapadlıb eski hesabım...
 • admin:Marka-model nedir? Birde ne yaparken ısınıyor. Mes...
 • adem sima:hocam ben de ısınma sorunu var...
 • alperen:verdiğiniz bilgiler için teşekkürler...