Bedava Radyo Dinleme Aracı

Bedava Radyo Dinleme Aracı

Tapin Radio adlı bu ücretsiz program ile radyolarınızı internet sitelerine girerek değil program üzerinden dinleyebilirsiniz. Programın avantajlarından biri radyoların sitelerini dolaşmak yerine tüm radyolara tek bir pencereden ulaşabiliyorsunuz. Uygulamanın avantajlarından bir tanesi de içerisinde internetten yayın yapan farklı kategorilerde ve dillerde binlerce istasyonundan istediğinizi dinleyebilirsiniz. Böylece internetten dinlemek için saatlerce kanalı arama ile uğraşmıyorsunuz. İstediğiniz her kıtadan mevcut olan program ile isterseniz sevdiğiniz müzikleri kaydedebilme imkanına sahipsiniz. Türkiye’de 200’den fazla kanalı yayın yapmaktadır.

Programı Settings>Language Bölümünden Türkçe seçeneğini seçip Türkçeleştirebilirsiniz. Programı indirdikten sonra virüs tarayız ile taratmayı unutmayınız. Sadece 8MB boyutunda olan program Windows XP, Vista ve 7 işletim sistemlerinin 32bit ve 64bit tüm sürümlerinde kullanabilirsiniz.

Tapin Radio Programı İndir

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (1 Yorum)

  1. ken dedi ki:

    radyo kanalları ana ekranda görünmüyor. İstasyonlar-Tarayıcı bölümüne girerek ülte veya tarz bölümlerinin altındaki istasyonları seçmek gerekti. bir de rarma radio’yu andıran bir yapısı var, o ücretli. ama rarma radyonrun aksine türkiyeyi avrupa değil asya kıtası seçeneğine koymuşlar, bu da bir ayrıntı tabii.

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Zafer:Merhaba m-audio m-track 2x2ses kartım var. Herşeyi...
  • Murat:Allah razı olsun, çok işime yaradı.....
  • raif:şu an bilgisayar sorunsuz çalışıyor şayet başka si...
  • Ömer sağlam:Mrb bir tane gte 2330 sipariş vermek istiyorum...
  • filiz:Lütfen bana yardım edin...
  • filiz:Ben de bundan 2 yıl önce yanlışlık Facebook hesabı...