Bedava Radyo Dinleme Aracı

Bedava Radyo Dinleme Aracı

Tapin Radio adlı bu ücretsiz program ile radyolarınızı internet sitelerine girerek değil program üzerinden dinleyebilirsiniz. Programın avantajlarından biri radyoların sitelerini dolaşmak yerine tüm radyolara tek bir pencereden ulaşabiliyorsunuz. Uygulamanın avantajlarından bir tanesi de içerisinde internetten yayın yapan farklı kategorilerde ve dillerde binlerce istasyonundan istediğinizi dinleyebilirsiniz. Böylece internetten dinlemek için saatlerce kanalı arama ile uğraşmıyorsunuz. İstediğiniz her kıtadan mevcut olan program ile isterseniz sevdiğiniz müzikleri kaydedebilme imkanına sahipsiniz. Türkiye’de 200’den fazla kanalı yayın yapmaktadır.

Programı Settings>Language Bölümünden Türkçe seçeneğini seçip Türkçeleştirebilirsiniz. Programı indirdikten sonra virüs tarayız ile taratmayı unutmayınız. Sadece 8MB boyutunda olan program Windows XP, Vista ve 7 işletim sistemlerinin 32bit ve 64bit tüm sürümlerinde kullanabilirsiniz.

Tapin Radio Programı İndir

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (1 Yorum)

 1. ken dedi ki:

  radyo kanalları ana ekranda görünmüyor. İstasyonlar-Tarayıcı bölümüne girerek ülte veya tarz bölümlerinin altındaki istasyonları seçmek gerekti. bir de rarma radio’yu andıran bir yapısı var, o ücretli. ama rarma radyonrun aksine türkiyeyi avrupa değil asya kıtası seçeneğine koymuşlar, bu da bir ayrıntı tabii.

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

 • Ayşenur:hiç bir işime yaramadı youtube bu sekilde değilki ...
 • Servet:Merhaba; Ben sam broadcaster pro kullanıcısıyım ...
 • Yaşsr özalp:Bir canon kullanıcısı olduğum için ekmolsrak alfıp...
 • ceren defne:ya ben oyuna girmrk istiyorum google dan ama diyo ...
 • Ali Kemal:Merhabalar Cevabiniz icin tesekkurler sadece ram 2...
 • Recep sevinç:İyi geceler benim not 8 red mi suya düştü ne yap...
 • Hüseyin Özel:Kisisel hesabımi facebook kapattı bilmeyerek yanl...
 • Berna:BEN HTTPS OLARAK KULLANIYORUM SİTEMİ. YANİ GUVENLI...