Bedava Radyo Dinleme Aracı

Bedava Radyo Dinleme Aracı

Tapin Radio adlı bu ücretsiz program ile radyolarınızı internet sitelerine girerek değil program üzerinden dinleyebilirsiniz. Programın avantajlarından biri radyoların sitelerini dolaşmak yerine tüm radyolara tek bir pencereden ulaşabiliyorsunuz. Uygulamanın avantajlarından bir tanesi de içerisinde internetten yayın yapan farklı kategorilerde ve dillerde binlerce istasyonundan istediğinizi dinleyebilirsiniz. Böylece internetten radyo dinlemek için saatlerce radyo kanalı arama ile uğraşmıyorsunuz. İstediğiniz her kıtadan radyo mevcut olan program ile isterseniz sevdiğiniz müzikleri kaydedebilme imkanına sahipsiniz. Türkiye’de 200’den fazla radyo kanalı yayın yapmaktadır.

Programı Settings>Language Bölümünden Türkçe seçeneğini seçip Türkçeleştirebilirsiniz. Programı indirdikten sonra virüs tarayız ile taratmayı unutmayınız. Sadece 8MB boyutunda olan program Windows XP, Vista ve 7 işletim sistemlerinin 32bit ve 64bit tüm sürümlerinde kullanabilirsiniz.

Tapin Radio Programı İndir

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (1 Yorum)

  1. ken dedi ki:

    radyo kanalları ana ekranda görünmüyor. İstasyonlar-Tarayıcı bölümüne girerek ülte veya tarz bölümlerinin altındaki istasyonları seçmek gerekti. bir de rarma radio’yu andıran bir yapısı var, o ücretli. ama rarma radyonrun aksine türkiyeyi avrupa değil asya kıtası seçeneğine koymuşlar, bu da bir ayrıntı tabii.

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar