Bilgisayardan Bloglara İçerik Gönderme Programı

Bilgisayardan Bloglara İçerik Gönderme Programı

Blogunuz için Word gibi bir yazılım ister misiniz? Open Live Writer, blog yayınları oluşturmanıza, fotoğraf ve video eklemenize ve ardından web sitenize yayın yapmanıza olanak tanıyan güçlü bir blog editörüdür. Ayrıca, çevrimdışı blog yayınlarını oluşturup dönüşünüzde yayınlayabilirsiniz. Open Live Writer, WordPress, Blogger, TypePad, DasBlog ve daha pek çok popüler blog servis sağlayıcısını desteklemektedir.

Open Live Writer Nedir?

Günümüzün en popüler internet olaylarından birisi de Blog sayfaları olup çıktı. Birçok bilgisayar kullanıcısının büyük bir hevesle açtığı, birçoğunun da merakla takip ettiği blog’lara kolayca içerik girmek için tasarlanmış olan bu editör, verilerinizi internet üzerinde yedeklemeye de imkan tanı yor. Bu özellikleriyle birlikte değişik bir tür metin editörü arayanların ilgisini çekeceğini düşünüyoruz. Windows Live servislerinden birisi olarak karşımıza çıktığını söylediğimiz bu editör, tahmin edebileceğiniz gibi yine Microsoft elinden çıkma ofis uzantılarını kolayca tanıyıp işleyebiliyor. Benzer şekilde Microsoft ofis yazılımıyla gelen MS Word ile de uyumlu çıktılar üretebiliyor. Denemenizde fayda var diyebiliriz.

Windows Live Yazar, web günlüğü yazmayı kolaylaştırır. Fotoğraf ve video ekleyebilir, her şeyi gerektiği gibi biçimlendirebilir ve çoğu web günlüğü hizmetinde yayımlayabilirsiniz. “Yükle“yi tıklatmanızın Microsoft hizmet sözleşmesini ve gizlilik bildirimini kabul ettiğiniz anlamına geldiğini unutmayın. Ek ayrıntılar aşağıdadır.

Windows Live Yazar İndirme Linki:
https://openlivewriter.azureedge.net/stable/Releases/OpenLiveWriterSetup.exe