Chrome İçin Site Engelleme ve Kısıtlama

Chrome İçin Site Engelleme ve Kısıtlama

Eğer Google Chrome internet tarayıcısı kullanıyorsanız StayFocusd adlı eklenti sayesinde zamanınızı büyük oranda harcatan internet sitelerini belli bir süre sınırlandırması getirebilir veya tamamen engelleyebilirsiniz. Bu eklenti gün içerisinde yaptığınız işlere daha iyi odaklanabilmeniz için hazırlanmıştır. Alışkanlık haline getirdiğiniz atta bağımlısı olduğunuz internet sitelerini engellemenize imkan sağlıyor. Özellikle sosyal medya ve video siteleri pek çok kişinin uğrak yeri haline gelmiş ve sitelerin yapısı nedeni ile uzun süre vakit harcadıkları bağımlılık derecesine getirdiği için pek çok işi yarım kalmaktadır.

StayFocusd Nasıl Kullanılır

Çalışma verimliliğini düşüren sosyal ağlar ve video siteleri bağımlılığa döndüğü için kişi kendi kendini denetleyemez, işe başladığı anda bile bir anda kendisini bu tür sitelerde bulan kişiler saatlerce vaktini boşa harcamayı önleyecek bir eklenti sayesinde kurtulacaksınız. StayFocusd adlı Google Chrome eklentisi ile ilgili siteleri belirlediğiniz sürenin üzerine çıktığınızda gün boyunca o siteye erişiminizi engelliyor. Böylece, oluşturduğunuz yeni denetim mekanizması sayesinde kendinizi daha kolay kontrol edebiliyorsunuz. Özellikle İnternet üzerinden iş yapan kişiler için oldukça kullanışlı ve yararlı kaliteli bir Google Chrome eklentisidir.

Uygulmayı yükledikten sonra adres çubuğunda yer alan simgesine tıklayarak kolayca erişebileceğiniz eklentiye ayarlar bölümünden istediğiniz siteleri engelleyebilirsiniz. Farklı görev ve atamaları yapmanız için kullanışlıdır.

StayFocusd İndirme Linki

https://chrome.google.com/webstore/detail/stayfocusd/laankejkbhbdhmipfmgcngdelahlfoji?hl=tr

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.