En İyi Video İndirme Programı

En İyi Video İndirme Programı

All-In-One Video Downloader programı YouTube, Dailymotion, Vimeo, MetaCafe gibi popüler video sitelerinden hızlı bir şekilde videoları indirebileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır. internetten online izleme imkanı veren sitelerden video indirmek için bulabileceğiniz kaliteli bir programdır. Program sade bir arayüze sahip, tek bir ekrandan oluşuyor ve karmaşık menülere sahip değil. Programın güzel bir özelliği ise videolarınızı MP4 formatında bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz. Yazılım sitelerden hızlı olarak link tespiti yapabiliyor. Daha sonra internet hızınıza bağlı olarak sadece birkaç saniyede videoyu bilgisayarınıza indirmiş oluyor.

All-In-One Video Downloader Programı

All-In-One-Video-Downloader-ekran-goruntusu
Yazılım gerek hızlı olması gerekse kullanım kolaylığı sayesinde en iyi video kaydetme programlarından biridir. Programın kullanıcılara ücretsiz olarak sunulması All-In-One Video Downloader programı bir çok kullanıcı tarafından tercih sebebidir. Aynı videoları izlemek için kota harcamak, klip arşivi yapmak, sevdiğiniz filmleri bilgisayarınızda tutmak için hazırlanmış başarılı bir yazılımdır.

Programın sadece tek bir arayüzden oluşması ve pek detay barındırmaması sayesinde indirir indirmez kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Videolarınızı MP4 formatında bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz. Aynı zamanda oldukça hızlı bir şekilde link tespiti yapan program, internet hızınıza bağlı olarak saniyeler içerisinde istediğiniz videoyu bilgisayarınıza aktaracaktır.

Video indirilirken ne kadarının indiğine dair verdiği bilgiler sayesinde kullanıcılar video indirmelerinin takibi kolayca yapabiliyorlar. Tarayıcılarını eklentiler ile bozmak istemeyenler ve Java ile çalışan web servislerine güvenmeyenler, direkt olarak program şeklinde çalışan All-In-One Video Downloader programını kullanmalıdır.

All-In-One Video Downloader İndirme Linki
http://www.tomatosoft.biz/file/freeware/AllInOneVideoDownloaderSetup.exe

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • admin:Sizin öneriniz nedir? Yani kullanıcı bataryayı kul...
  • Cengiz:Lityum iyon pilleri, boş bir şekilde saklarsanız, ...
  • admin:https://www.blogger.com/forgot.g linkine tıklayın....
  • Eda:3 yıl önce bi blog açmışım ve bir şeyler karalamış...
  • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
  • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
  • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir