Google Chrome için Tema İndir

Google Chrome için Tema İndir

Google Chrome internet tarayıcısı dünyada en fazla kullanılan tarayıcı olmayı başarmış durumda, Google Chrome’yi görsel olarak zenginleştirebilirsiniz. Sizler için en iyi Google Chrome temalarını  bir araya topladık. Şu anda da en iyi ve en hızlı tarayıcılardan biri olan Google Chrome çok sade bir tasarıma sahip bunun nedeni hız ve kullanıcılara aradığını kolayca bulmasını sağlama özelliği diyebiliriz. Google Chrome için ücretsiz temalar:

Apply Porsche Theme: Bu tema Porsche otomobil sevenler için tasarlanmış diyebiliriz.  

AngryBirds: Angry Birds oyununu dokunmatik cihazlarla popüler hale gelen bir oyundur. Angry Birds karekterlerinden tasarlanan Google Chrome için hazırlanmış bir temadır.

Raindrops: Adından da anlaşılacağı gibi yağmur damlalarını Chrome’a getiriyor bu tema. Tema aero ve aero olmamak üzere iki versiyona sahip.

KateSpade: KateSpade dünya çapında bilinen kıyafet, ayakkabı ve kadın moda tasarımcısı. Bu tema da hoş bir tasarım içeriyor.

K-ON: Japon anime karakteri olan dört liseli kızın kendi rock müzik kulübünü kurtarmaya çalışırken başlarından geçen hikayeyi anlatıyor.

Caroline Gardener: Caroline Gardner İngilterede en çok bilinen kartvizit tasarımcılarından biri. Chrome teması da onun üzerine yapılmış.

MacOSX teması: Apple’ın MacOSX işletim sistemi görünümünü seviyorsunuz bu temayı denemenizi öneririm.

Google teması: Bu tema da biraz daha karanlık ve Google renkleri ile hazırlanmış Chrome teması.

Ice Cream Sandwich teması: Android işletim sistemi 4.0 sürümünün adı olan Ice Cream Sandwich teması.

Ocean Pacific: 1972′de kurulan OP sörf tarzını modaya çeviren ilk marka.

Spring teması: Adından da anlaşılacağı gibi Chrome’a ilkbahar havası veriyor.

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.