Google Play Storeden Uygulamaların APK Dosyasını İndirme

Google Play Storeden Uygulamaların APK Dosyasını İndirme

Android markette bulunan uygulamaların APK dosyalarını indirebilirsiniz. APK Downloader adlı internet sitesinden veya Google Chrome internet tarayıcısına yükleyeceğiniz eklenti ile Google Play mağazasında yer alan Android uygulamalarının APK dosyasını doğrudan cihazınıza kurmak yerine bilgisayarınızın masaüstüne APK olarak indirebilirsiniz. Gerek kendi arşivinizi oluşturmak için gerekse internet olmadığı zamanlar uygulama yükleyebilmek için çok işinize yarayacaktır. En güzel yanı ise bazı uygulamalar Türkiye lokasyondan indirilemiyor. Çünkü uygulama bölgeye özel yazılıyor. İşte böyle durumlarda uygulamanın APK dosyasını indirip kolayca bilgisayarınızdan yükleyebilirsiniz.

APK Downloader Kullanımı

İndirme yaptığınız bölge veya ülkelerde kullanılmasına izin verilmeyen Android uygulamalarının APK dosyalarını indirip cihazınıza bilgisayarınızdan kurabilirsiniz.

Ücretli uygulamaların APK dosylarını da indirebiliyorsunuz. Ancak bunun için çevrimiçi APK Downloader için Google hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor.

Google Play mağazasına bağlanamayan fakat Android işletim sistemli Amazon Kindle gibi cihazlara istediğiniz uygulamaları kurabileceksiniz.

Cihazınızla uyumlu olduğu halde Google Play Store size indirme izni vermiyorsa bu sorunu kolayca ortadan kaldırabilirsiniz.

Siteden indirme yapabileceğiniz gibi Chrome eklentisini de kullanabilirsiniz:

APK Downloader Adresi: http://apps.evozi.com/apk-downloader/

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.