Google Talk Nedir Nasıl Kullanılır

Google Talk Nedir Nasıl Kullanılır

Talk: Google’ın çıkardığı mesajlaşma ve telefon programıdır. google tarafından sunulan, indirilebilir sohbet uygulaması olan Google Talk Türkçe dil desteğide sunduğundan kullanımı oldukça kolaydır. ve pek çok E-Posta hesabı kullanan arkadaşlarınızı listenize eklediğinizde onlara Türkçe davet e-postası gider. Bu e-postada Google Talk yazılımını indirebilecekleri bağlantı ve gmail (google talk kullanmak için gerekli) davetiyesi yer alır. Google Talk ile görüşme yapmak için ihtiyacınız olanlar bir Gmail adresi, internet bağlantısı, mikrofon ve hoparlördür

Google Talk ile anında mesajlaşma, arkadaşlarınızın çevrimiçi olup olmadığını ve ne yaptıklarını görebilme, dosya ve paylaşımında bulunabilirsiniz. Google Talk ile bunlarla yetinmeyip uzak mesafelerle konuşabilme, sesli konferans yapabilme arkadaşlarınızla Gmail hesabınızdan sohbet edebiliyorsunuz.

Google Talk’u bilgisayarınıza indirdikten sonra, Gmail kullanıcı adınız ve şifrenizle açıyorsunuz. Gmail kişileriniz otomatik olarak Google Talk Arkadaşlar listenize eklenecektir, böylece arkadaşlarınız Google Talk’u yükledikten sonra onları arayabilir ve sohbet edebilirsiniz.

Google Talk İndirme Linki: http://www.google.com/talk/intl/tr/install.html

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (1 Yorum)

  1. rıdvanyıldırım dedi ki:

    bir arkadaşımın facesi için yardım lazım

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar