Hotmail Hesabı Nasıl Kapatılır

Hotmail Hesabı Nasıl Kapatılır

Ülkemizde en yaygın kullanılan e-posta hizmeti ’dir. Ülkemizde kişi başına 3 tane hesabı düşmektedir. Kullanmadığınız veya kapatmak istediğiniz hesaplarını aşağıdaki adımları izleyerek kapatabilirsiniz. özellikle MSN’nin sosyal ağ sitelerinin artmasıyla hızla kan kaybetmesi sonucu eski popülerliğini yitirsede ülkemizde halen ilk sırayı almaktadır. hesabınızı kapatmak için aşağıdaki adımları sırası ile uygulayınız.

Hotmail hesabınızı kapatmak için karmaşık menüler içerisinde boğulmanıza gerek yok yapmanız gereken tek şey size verdiğimiz bağlantı linkine tıklamak ve kullanıcı adı ve parolanızı girmektir. Giriş yaptıktan sonra karşınıza hesabınızı kapatma ile ilgili yeni bir ekran gelecektir. Bu ekrandan hesabınızı kapatmak için kimliğinizi doğrulamanız istenecektir şifrenizi tekrar girerek onaylayınız ve hesabınızı kapatınız.

https://account.live.com/CloseAccount.aspx

60 gün boyunca bu hesaba hiç giriş yapmazsanız, hesap kendini otomatik olarak kapatacaktır. Burada beklemenizin nedeni 60 gün içinde fikrinizin değişmesi durumunda tekrar hesabınızı aktif hale getirebilmeniz içindir.

Bu işlemleri yapmanız halinde Windows Live’e, diğer Microsoft hizmetlerine veya bu oturum açma adını kullandığınız başka herhangi bir siteye verdiğiniz kişisel bilgileri silmek için, hesabınızı kapatmadan önce bu sitelerde oturum açın ve bilgileri siliniz. Hesabınızı kapattıktan sonra bu sitelere erişemezsiniz.

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (1 Yorum)

 1. Giovanni dedi ki:

  cok vaktimi aliyor

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

 • Kbrkyn:Bana yardımcı olabilirmisiniz bundan 5 yıl önce fa...
 • gülay:7542 arıyorum şifre istiyo ben bi şifre koymadım n...
 • Fatoş Çiçek:2 tane face hesabımı sildim ama açmak istiyorum LÜ...
 • admin:Merhaba, 555 entegresinin 1. Ayağının altındaki se...
 • Ferhat..:Merhaba. Bu devrenin artı kısmını gördüm fakat eks...
 • şevki:Maalesef bir şeyler ters gitti. Yüksek eğitimli...
 • admin:Yazılımı kullanmayı denediniz mi?...
 • Bulent:Merhaba chkdsk F:/r raw için işe yaramıyor....

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir