Instagram Fotoğraf ve Videolarını Bilgisayara İndirme

Instagram Fotoğraf ve Videolarını Bilgisayara İndirme

Instagram Fotoğraf ve Videoları bilgisayara nasıl indirilir? Instagram’ın mobil cihazlarda yarattığı fırtına hala devam ediyor. Akıllı telefonlar için harika bir uygulaması olan Instagram’daki içeriklere elbette diğer sosyal ağlar aracılığıyla kişisel bilgisayarlarından erişen kullanıcılar da var. Instagram’daki fotoğraf ve videoları bilgisayarınıza indirebilmeniz için izleyebileceğiniz çeşitli yollar mevcut. Windows işletim sistemleriyle uyumlu olan Save-o-gram yazılımı sade ve kolay kullanılabilen arayüzüyle Instagram içeriklerini indirmek için faydalanılabilecek başarılı bir seçenek olmayı başarıyor.

Save-o-gram Yazılımı Nasıl Kullanılır

Save-o-gram’ın indirebileceğiniz kurulum dosyası yalnızca 1 MB boyutunda. Uygulama yüklenip açıldığında kullanıcı dostu bir arayüze sahip olduğunu göreceksiniz. Kullanımı hayli kolay. Tüm bilmeniz gereken içeriklerini indirmek istediğiniz kişinin kullanıcı adı. Yazılım arayüzündeki kutucuğa içeriklerini indirmek istediğiniz kullanıcı profilinin URL’si veya kullanıcı adını girin ve ardından kutucuğun sağ kısmında yer alan butona tıklayın. Uygulama o kullanıcı tarafından yüklenen video ve fotoğrafların önizleme görsellerini sunacaktır. Buradan içeriklri inceleyebilir, hatta slayt gösterisi başlatabilirsiniz.

Tüm içerikleri inceledikten sonra dilediklerinizi tek tek indirebilir veya belli içerikleri seçtikten sonra bunları tek bir ZIP dosyası formatında elde edebilirsiniz. Uygulamanın etiketleri kullanarak fotoğraf ve video arayabilme, önizleme görsellerinin boyutunu değiştirme, fotoğrafları hızlı şekilde yazdırma gibi faydalı özellikleri de mevcut. Arayüzde Instagram logosunun bulunduğu sağ üst bölümdeki bilgi butonuna tıklayarak çok sayıda seçeneğe erişebiliyorsunuz. Ön izleme işlevi ile ilgili seçenekler, etiketler ile arama hakkındaki bazı ayarlamalar, slayt gösterisinin geçiş hızı ve bazı diğer düzenlemeler buradan kolaylıkla halledilebiliyor.

Save-o-gram İndirme Bağlantısı
http://save-o-gram.com/downloads/Save-o-gram.exe

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.