İnternet Hızını Arttırma Programı

İnternet Hızını Arttırma Programı

Bilgisayarınızın internet ayarlarını optimize ederek hızlanmasını sağlayabilirsiniz. Artık günümüzde pek çok kişi internet dışı çok az işlem yapıyor. Bu nedenle hız çok önemli ancak bir çok işlem yapmak ve menüler arasında boğulmak yerine bu program sizin yerinize tüm işlemleri kolaca yapıyor. İnternet hızını yükseltme programı olan SG TCP Optimizer programı kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor.

TCP Optimizer İnternet Hızını Artırma Programı

TCP Optimizer ücretsiz bir programıdır. Windows 9x / ME / 2K / XP / XP-SP2 / 2k3 / Vista / 7 / 2008 (32-bit/64-bit) işletim sistemi destekli olan yazılım kolayca ayarlanabiliyor ve Internet bağlantınızı optimize edebiliyorsunuz. Kullanıcı odaklı sezgisel bir arayüze sahip olan yazılım Herhangi bir kurulum gerektirmemesi de ekstra bir avantaj sağlıyor. Program en alt seviye kullanıcıların dahi kullanabilmesi için tasarlanmış bu nedenle kullanım zorluğu yaşamazsınız. Windows TCP / IP parametrelerini, kullanılan İnternet bağlantı türü için sistem ayarlamaları yapan yazılım belirli bir bağlantı hızı için en iyi TCP Windows bulmak için gelişmiş algoritmalar ve bant genişliği kullanır.

SG TCP Optimizer Nasıl Kullanılır

SG TCP Optimizer programı dili İngilizce olması nedeni ile birkaç adım anlatacağız. İnternet bağlantınızı kayıt defterindeki girdileri değiştirerek en hızlı hale getirmeye çalışır. Ayarlamalarla en hızlı hale getirmek için “General Settings / Optimal Settings” yolunu izleyebilirsiniz. Böylece araç sizin için en ideal değerleri internet bağlantınıza uyarlayacaktır.
Ayrıca Manuel ayar yapmak isterseniz de “Custom Settings” seçeneğine tıklayarak “Largest Mtu” değeriyle en fazla gönderilecek veri paketinin büyüklüğünü belirleyebilirsiniz ve kayıt defteri sekmesinde aracın yaptığı değişiklikleri görebilme imkanına sahipsiniz.

SG TCP Optimizer İndime Linki

http://www.speedguide.net/downloads.php

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • obedeay:instagramda fotoğraf lar üzerine nasıl link ekleni...
  • Volkan aras:Whatsapp üzerinden yazbilirmisiniz azerbaycandayım...
  • Davut Selek:Lütfen kapatılan Facebook hesabımın tekrar açılmas...
  • Davut Selek:Herkese kapalı olan gereksiz adlı bir sayfamda yas...
  • selen:Norton Safe Web paralımı acaba...
  • Bora:Harici harddisk'e veri aktarırken aynı sorunla kar...
  • Yılmaz Polat:hesabıma nasıl ulaşılabirlm yardımcı olabilirmsnz ...
  • Gunel:Arkadaslar yahoo mail sifremi unuttum. Yedek maild...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir