İnternette Gizli Sörf Yapmak için Tarayıcı

İnternette Gizli Sörf Yapmak için Tarayıcı

İnternette gizlice sörf yapmak iz bırakmadan dolaşmak istiyorsanız size iki tane internet tarayıcısı (Browser) tanıtacağız. Bu iki internet tarayıcısı Browzar ve Tor Browser, bu tarayıcılar ile internette özel sörf yapmak mümkün, bu tarayıcıların nasıl çalıştığını sırası ile anlatacağız. İnternet üzerindeki kişisel bilgilerinizi gizleyebilir, internette ortamında belirsiz olabilir ve yapacağınız tüm işlemleri bu belirsizlikle güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Çünkü bu tarayıcılar ip adresi gizlemeye kadar pek çok özelliğe sahip…

Browzar Gizli Gezinti Yapmak

Browzar, internet tarayıcısı geçici internet dosyaları, çerezler, index.dat dosyası, Flash tanımlama, java gibi bilgileri başkalarının kullanımına sunmaz. Çünkü bu tarayıcı diğer tarayıcılar gibi bu verileri saklamaz yani bir ön bellek oluşturmaz. Yazılım kullanıcılara ücretsiz olarak sunuluyor. Browzar hiçbir iz bırakmadan göz atma sağlayan Internet Explorer için bir tarayıcı. Internet Explorer dayalı olarak, o çok daha güvenli hale getirir. Aynı zamanda da bir Özel Arama sunar ama sizin seçtiğiniz herhangi bir alternatif arama motoru ayarlamak için ücretsiz.

Browzar İndirme Linki

http://www.browzar.com/download/

Tor Browser Güvenli İnternet Ağı Yazılımı

Tor Browser, internetteki gizliliğinizi ve güvenliğinizi korumak için sanal tünellerde dolaşmanızı sağlayan bir sistemdir. Bu tarayıcı sayesinde kimliğinizi, ziyaret geçmişinizi iz bırakmadan güvenli bir şekilde gezmenize imkan verir. Hatta tarayıcı ip adresinizi gizlediğinden Türkiye’den yasaklı olan sitelere giriş yapabilirsiniz. Çeşitli VPN ağlarına dahil olduğunuzdan güvenli bir şekilde gezinirsiniz ve hiçbir zaman hedef olmazsınız. Tor Browser kullanıcı ve kurumların güvenliklerini artırır.

Tor Browser İndirme Linki

https://www.torproject.org/download

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar