İnternetten Link Kısaltarak Nasıl Para Kazanılır

İnternetten Link Kısaltarak Nasıl Para Kazanılır

Link kısaltarak nasıl para kazanılır? Linklerinizi kısaltarak para kazanabilirsiniz. Bir web siteniz varsa yada sosyal medyada paylaşımlar yapıyorsanız takipçilerinizi yönlendirdiğiniz linkler üzerinden de para kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler çok basit, sisteme üye oluyorsunuz ve panelinizden size link kısaltmanız için verilen sistemi kullanıyorsunuz. Test ettiğimiz ve başarılı bir şekilde ödeme aldığımız link.tl ile sizi tanıştıracağız. Sistemin kazanma oranları ABD’ye göre düşük olsa da diğer Avrupa ülkeleri ile aynı verilmiş. Özellikle çok sık paylaşımlar yapıyorsanız oldukça kazançlı bir sistem olduğu söylenebilir.

Link.tl İle Ne Kadar Kazanabilirim

Sistem alt limit için 20TL gibi düşük bir ücret belirlemiş. Yani hesabınızda 20TL biriktiği zaman ödeme alabiliyorsunuz. Bir üst limit belirlenmemiş, çektiğiniz ziyaretçi oranında para kazanabiliyorsunuz. 1000 kişi üzerinden hesaplanmış kazanç oranları şu şekilde;

KAZANÇ TABLOSU MASAÜSTÜ CPM MOBIL CPM FLASH REKLAM REFERANS
Tekil Ziyaretçi Mobil Kazanç Tekil Ziyaretçi Referans Oranı
Türkiye $4.27 $5.33 $2.13 %20

Link Nasıl Kısaltılır

Sisteme Üye Olduktan sonra sisteme giriş yaptığınızda panelinizde Link kısaltama aracını göreceksiniz. Burada anlık ziyaretçi sayısını, bugünkü kazanç miktarını, bekleyen ödeme yani toplam kazancınızı ve ziyaretçilerinizin ne tür cihazlarla geldiğinin istatistiklerini görebileceksiniz. Veriler anında panele yansımaktadır, reklam sayımda gayet başarılı sonuçlar veriyor.

URL bölümüne kısaltılmasını istediğiniz linki yazdıktan sonra KISALT! Butonuna tıklamanız yeterlidir. Bir örnek olsun diye kendi web sitemizin adresini olan http://www.dijitalteknoloji.net/ yazdık, kısalt butonuna tıkladığınızda aşağıdaki gibi bir sonuç elde edeceksiniz. Artık yaymanız gereken link budur;

Bunun yanı sıra referans olduğunuz kişiler sayesinde de ek gelir kazanma imkanına sahipsiniz. Eğer ziyaretçilerinizi referans linkiniz üzerinden sistemi kullandırmaya başlarsanız ziyaretçilerinizin tıklattığı linkler üzerinde komisyon elde edebiliyorsunuz. Çok küçük bir  miktar fakat zamana yaydığınız da ufakta olsa bir birikim elde etmiş olursunuz.

Link.tl Referanslı Link
http://link.tl/?r=182797

Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş
Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Alpay:Ard arda 7542 şifresini deneyin oluyo...
  • metehan:f9 tuşu windows ta ne işe yarıyor...
  • Melisa:Whatsappa girebiliyor mu ?...
  • Ada:Acaba olabilirm I bende eçok kötüyüm hastalık dedi...
  • Kadir:Hocam vardır bir çözümü derken sizi buldum, çok te...
  • erhan:makale için faydalandım.teşekkürler......
  • ybk:güzel açıklanmış...
  • Seckin taş:İki feisburk hesabım var öncekine nasıl dönüş yapa...
  • inci alp:çok teşekkürler, o kadar kolay hallettim ki ben bi...

Sponsorlarımız

Minecraft Apk indir