Kablosuz Ağınızı Kullanan Bilgisayarları Tespit Etme

Kablosuz Ağınızı Kullanan Bilgisayarları Tespit Etme

Wireless ağını kullanan bilgisayarları öğrenme, Wireless Ağına sızan bilgisayarlar. İnternet sitelerini engelleyen ve bilgisayarınız ile bağlantı kuran diğer bilgisayarların iP numaralarını kaydeden ücretsiz bir program olan Zamzom Parental Control aynı zamanda Mac adreslerini de size sunuyor. Bilgisayarınızı belli web sitelerine erişimini engelleyebileceğiniz program özellikle çocuklarınızı kısıtlamak istediğinizde oldukça işinize yarayacak bir yazılımdır. Zamzom Parental Control adlı bu ücretsiz yazılım gerekli sınırlandırmaları yaptıktan sonra çocuğunuzun sakıncalı web sitelere girmesini engelleyebilirsiniz.

Zamzom Parental Control programı blok web siteleri, giriş tarihi, copy URL, kopya web adresi gibi daha pek çok veriyi sizlere sunuyor. Bilgisayarda hangi programlar kullanılmıştır sizi bilgilendirmeyi amaçlamaktadır. Bilgisayarınızda hangi saat ve tarih aralıklarında hangi web siteleri ziyaret edilmiş, bilgisayardaki tüm kullanıcıları denetleyebilirsiniz.

Bilgisayarınız ile iletişim kuran tüm IP adreslerinin size bilgi olarak verir. Mac adreslerini size bilgi olarak sunar. Sadece 10 saniye içinde kablosuz ağınızı tarayabilir ve kimliklerini öğrenebilirsiniz.

Kablosuz ücretsiz iletişim ağ güvenliği. Ağınızda kimin kullandığını bildirir Uygulamaları ürünler. Ağ taraması Sniffer yazılımı.

Zamzom Parental Control Programı İndir

http://www.zamzom.com

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • Ulviye celik:Hesabim yanlisla sildim nasil geri alabilirim...
  • Muhammed:Merhabalar kategori çıkarma işlemini yaptıktan son...
  • Mahsun Görgün:Her türlü facebook hesabı açılır email adresime ya...
  • admin:Bir klasör oluşur ve o klasörün içinde istediğiniz...
  • nurcan:berbat bir şey olmuş hotmailimi geri istiyorum ben...
  • Theo:Sifrenizi geri almak cok zor ancak size bir hacker...
  • erz:merhaba arkadaslar Facebook hesapim kilitlendi aca...