Link Kısaltarak Para Kazanma Yöntemleri

Link Kısaltarak Para Kazanma Yöntemleri

Son zamanların popülerleşen yöntemlerinden bir tanesi de link kısaltarak para kazanma yöntemidir. Özellikle program, oyun, film, video gibi çeşitli paylaşımlarda bulunuyorsanız link kısaltma yöntemleri ile para kazanabilirsiniz. Bu yöntemle para kazanabilmek için yüksek hite sahip bir web site yada yine yüksek hitli formlara üye olmanız gerekir. Çünkü para kazanabilmek için kısalttığınız linkleri buralarda paylaşmalısınız. Daha da önemlisi kendi referans linkiniz ile yeni üyeler çekmelisiniz. Çünkü referans linkinizi kullanarak çektiğiniz üyelerden belli komisyonlar alıyorsunuz ve kazandığınız ücreti artırabiliyorsunuz.

Adf.ly ile Para Kazanma

Yapmanız gereken ilk iş Adf.ly web sitesine girip üye olmanız. Bunun için sitenin ana sayfasına bulunan Join Now butonuna tıklıyorsunuz. Advertiser (reklam veren), Publisher (yayıncı) anlamına gelmektedir. Kayıt olduktan sonra kendinize uygun olan sistemi kullanmaya başlıyorsunuz.

Sitede bir çok kazanç yöntemi bulunuyor. Link kısaltarak, popup reklam kodu ekleyerek yapabilirsiniz. Link kısaltmaları tıklama başına ücretlendirilirken diğer reklamların tamamı gösterim başına ücretlendirilir. Ücretlendirme 1000 tıklanma veya gösterim üzerinden hesaplanır ve bu kazanç sabit değildir. Sürekli olarak değişmektedir. Referans linkiniz ile üye yaptığınız kişilerin kazançlarının %20’sini komisyon olarak sizde kazanırsınız. Bu yüzden alt üye oldukça önemlidir.

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.