Mahkeme Tarafından Erişim Engeli Konulan Sitelere Nasıl girilir

Mahkeme Tarafından Erişim Engeli Konulan Sitelere Nasıl girilir

Mahkemece engellenen sitelere ücretsiz girme programı indir yükle, engelli tüm sitelere kesin giriş yöntemi, yasaklı bütün siteleri açmak için gerekli program hangisi, Mahkemeler tarafından kapatılan web sitelerine nasıl girilir? En faydalı web sitelerin bile mahkeme kararıyla bir gecede kapatılabildiği bir ülkede yaşadığımız için her kullanıcısının bilgisayarında mutlaka olması programlardan biride Hotspot Shield adlı programdır. Windows 8, 7, Vista ve XP (32bit – 64bit) sürümlerinde sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

Mahkemeler tarafından kapatılan web sitelere giriş yolları nelerdir? Yasaklanan ve engellenen sitelere girebilmek için gereken bedava program hangisidir?

Hotspot Shield Programının Özellikleri

Ülkemizdeki mahkemeler faydalı olup olmasına bile bakmadan ya da gerçekten illegal olup olmadığını kontrol etmeden ufak bir şikayette önemli siteleri dahi  anında kapatabiliyor. Tek gecede kapatılan ünlü sitelerle dolup taştı ortalık. Her gün ziyaret ettiğimiz web sitesine ertesi gün giremeyebiliriz. Eğer sıkça ziyaret ettiğiniz site bir türlü açılmıyorsa veya açılınca “Bu site mahkeme kararıyla kapatılmıştır” mesajı ile karşılaşırsınız. Bu mesajı artı bilmeyen yoktur. Çünkü çocuk sitelerine bile kapatma kararı alabiliyorlar.

Günümüzde internet kullanıcıları yerli ve yabancı sitelerden en çok film oyun ve mp3 gibi dosyalar indiriyorlar. Fakat bu dosyaları barından websiteleri genellikle mahkemeler tarafından kapatılıyor ve erişimi engelleniyor.

Programın kullanımı tamamen ücretsizdir. Lakin bazı ufak çaplı reklamlar karşınıza çıkmaktadır. Bu reklamları görmek istemiyorsanız programı satın almanız gerekiyor. Pek çok kişi ücretsiz halini kullanmaktadır. Yasaklandığı için açılmayan bir siteye gireceğiniz zaman programı çalıştırın ve işinizi bitirdikten sonra programı kapatın. Bu şekilde yaparak reklamlardan fazla rahatsız olmazsınız.

Bu program sizlere internet üzerinde sınırsız bir özgürlük vaat ediyor. Yasakların ve baskıların kol gezdiği 3. dünya ülkelerinde insanlığın yeni kurtarıcısı olan bu gibi programlar arasında hem ücretsiz hem de kalitesi ve özellikleriyle en iyisi Hotspot Shield’dir. Bu programla istediğiniz her siteye garantili olarak girebilmenizi sağlıyor.

Hotspot-Shield-programi

Hotspot Shield Programı Nasıl Kullanılır

Hotspot Shield programın kurulumu oldukça basittir. Sadece programı indirin kurun ve kurulduktan sonra sağ alt köşedeki program simgesine tıklayın. Açılacak olan pencereden “Connect” yazan butona tıklamalısınız. Çok kısa bir süre bekledikten sonra “Connected” yazısı karşınıza çıkacaktır.  Bunun anlamı artık internette istediğiniz internet sitesine yasaklı olsa bile kesin olarak giriş yapabilirsiniz. Program penceresinden sağ alt köşede bulunan simgelerden en soldakine tıklayarak programın ayarlarını açabilir ve buradan “Language” yazan sekmeye tıklayıp Türkçe dil seçeneğini seçip programın dilini Türkçeleştirebilirsiniz.

Hotspot Shield ile Güvenlik Sağlamak

Eğer internete Wi-Fi ile bağlanıyorsanız bazı kişiler şifrelerinizi almak için harekete geçmiş olabilirler. Hesaplarınız, banka şifreleriniz, kredi kartı numaralarınız ve daha birçok kişisel bilgiliniz başkalarına açık hale gelir. Standart bir antivirüs programı sizi bu tehlikeden koruyamaz. Bu nedenden dolayı Hotspot Shield ile internet bağlantınızı güvenlik altında tutmanız gerekiyor. Ücretsiz olan bu yazılım ile işte, evde, kafelerde veya herkese açık herhangi bir yerde genel Wi-Fi kullanırken tehlikelerden uzak kalmış olacaksınız. Hotspot Shield yazılımı bir sanal gizlilik ağı kurarak laptopunuz ve wireless bağlantınız arasında bir güvenlik kalkanı oluşturur. Bu güvenlik sayesinde korsanların bilgisayarınıza erişimini engellemiş olursunuz. Böylece E-Posta, anlık mesajlaşma, kredi kartı bilgileri gibi bilgileriniz korunmuş olur. Çünkü IP adresiniz gizli kalır.

Hotspot Shield Programı İndirme Linki

http://s3-eu-west-1.amazonaws.com/tmndrtrksh/index.html

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.