Online Fotoğraf Düzenleme Programları

Online Fotoğraf Düzenleme Programları

Özellikle son zamanlarda artan sosyal medyada fotoğraf ve düzenlenmiş resim paylaşımında büyük bir artış var. Ancak kullanıcılar fotoğraflarını paylaşırken bazı düzenlemeler yapıp öyle paylaşıma sunmak istiyorlar. Fotoğraflarınızı düzenlemek kendi resimlerinizi oluşturmak için büyük boyutlu programlar yükleyip paralar ödemek yerine bu ücretsiz ve online olarak düzenleme yapabileceğiniz yazılımlar yardımı ile dilediğinizi yapabilirsiniz. İşte birbirinden kaliteli online fotoğraf düzenleme programları:

Adobe Photoshop Express Editor Online Photoshop

Fotoğraf ve resimle uğraşıp da Adobe Photoshop programını bilmeyen yoktur. Her ne kadar çok gelişmiş resim düzenleme araçlarına sahip olsa da binlerce dolarlık esas programı yüklemeden de online versiyonunu kullanmanıza olanak veriyor. Adobe Photoshop Express Editor Online Photoshop programda yer alan araçların pek çoğunu içeren bu web uygulaması kullanıcılara tamemen ücretsiz olarak sunuluyor.

http://www.photoshop.com/tools/expresseditor

Aviary Advanced Suite

Aviary Advanced Suite Online Multimedya Düzenleme Aracı hem ücretsiz hem de sizi fotoğraf ve resim ile kısıtlamayan bir web uygulaması. İçerisinde video ve resim editörlerinden tutun da müzik editörüne kadar pek çok araç barındırıyor. Fotoğraf veresimlerin dışında vektörel çizimler yapmak isteyenler için de araçlar içeren Aviary Advanced Suite pek çok kullanıcının gözdesi olmaya aday bir online fotoğraf düzenleme uygulaması.

http://advanced.aviary.com/tools/image-editor

PicMonkey

PicMonkey tarayıcı üzerinde çalışan resim düzenleme uygulamasıdır. PicMonkey ile ikonlar ve clipartlar eklemek, makyaj yapmak istiyorsanız PicMonkey sizin ihtiyaçlarınıza cevap verebilir. Her ne kadar diğer online fotoğraf düzenleme editörleri kadar geniş seçenekleri sunmasa da işinizi görecektir. Resminizi yükleyip dilediğiniz gibi değiştirip bilgisayarınıza kaydedebiliyorsunuz. PicMonkey’in en çok seveceğiniz özelliği ise bayanlara hitap eden makyaj yapma özelliği diyebiliriz.

http://www.picmonkey.com

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.