Online PDF Yapma Sitesi

Online PDF Yapma Sitesi

İnternetten online olarak PDF oluşturabilirsiniz. Online site üzerinden Word , Excel , PowerPoint , Text ve resimlerinizi PDF dosyalarına dönüştürebilirsiniz. Pek çok kişi bilgisayarına ücretli programlar yüklemek veya karmaşık bir takım işlemler sonucu ancak istediğini elde edebiliyor. Özellikle fazla bilgisayar bilgisi olmayan kişilerde bu konuda bir hayli zorlanmaktadır. Örneğin elinizde bir Word belgesi var ve siz bunu PDF olarak istiyorsunuz. İşte o zaman ekstra bir program yüklemeden online bir siteden sadece birkaç işlemle kolayca converter yani dönüştürme yapabilirsiniz.

İhtiyacımız olduğunda bir dosyayı dönüştürmek için bir yazılım indirip kurmak yerine genelde online servisleri tercih ederiz. Tercihimiz online olunca hizmetin de kalitelisini bulmak elbette önemlidir.

http://www.cometdocs.com/file/manager internet adresine girerek ücretsiz olarak istediğiniz dosyaları ekleyerek aynı anda birden fazla dosyayı dönüştürebilirsiniz. Bununla birlikte bir dosyayı aynı anda birkaç mail adresine de gönderebiliyorsunuz. Site size ilgili dosyaları saklama imkanı da veriyor. Ancak siteye üye olmanız gerekiyor. En fazla 30MB büyüklüğünde dosya formatı dönüştürme imkanı verirken en fazla 100MB dosya saklama imkanı sunuyor.

online-pdf

Obline PDF Nasıl Yapılır

Bir dosyayı PDF dosyasına dönüştürmek istediğinizde ilk olarak size verdiğimiz linkten siteyi açıyorsunuz. Dönüştürmek istediğiniz dosyayı üst kısımdaki upload butonuna tıklayıp dosya veya dosyaları seçiyorsunuz. Daha sonra convert sekmesine tıklıyorsunuz. Buradan üstteki dosyaları alttaki boş alana sürükleyip bırakıyoruz. Sürükleme işlemini yaptıktan sonra sağ kısımda bir PDF dosyanız ve bir mail adresi girmeniz için alan geliyor. “Enter Your email” yazan kısma e-posta adresinizi yazıp Convert butonuna tıklıyorsunuz. Daha sonra PDF dosyanız E-Posta adresinize geliyor.

Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.