seo dersleri

Outlook E-Posta Hesabı Nasıl Açılır

Outlook E-Posta Hesabı Nasıl Açılır

Outlook.com web adresinden E-Mail adresi nasıl alınır adım adım anlatacağız. Microsoft’un yeni E-Mail sağlayıcısı olan Outlook.com uzantılı E-Mail adresi alabildiğiniz gibi Hotmail hesabınızı da Outlook.com adresinde kullanmaya devam edebilirsiniz. Yapmanız gerekenler oldukça basit ilk önce Outlook.com web adresine giriyorsunuz. Sitenin Türkçe dil desteği bulunduğundan işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Eğer daha önceden Hotmail, SkyDrive, Xbox LIVE kullanıyorsanız veya Windows Phone’unuz varsa zaten bir Microsoft hesabınız var demektir. Bu hesabınızla da giriş yapabilirsiniz. Yeni hesap oluşturmak için ilgili adımlar ise şu şekilde;

Siteye girdiğinizde karşınıza ilk olarak giriş sayfası gelecektir. Bu ekrandan “Kaydol” butonuna tıklayarak hesap alma sayfasına gidin.

Daha sonra Siz kimsiniz? Sorusunu cevaplandıracağız. Ad, Soyadı, Doğum tarihi, Cinsiyet bilgilerini giriyorsunuz. Microsoft hesabı adınızı ve parolanızı belirliyorsunuz. Diğer boş alanları da doldurduktan sonra en son makine olmadığınızı ispatlamak için ekranda gördüğünüz karakterleri giriyorsunuz.

Yukarıdaki resimde gördüğünüz gibi gerekli alanları doldurduktan sonra alt bölümde “Kabul ediyorum” butonuna tıklayarak hesabınızı tamamlıyorsunuz. Artık outlook.com uzantılı bit e-mail adresine sahipsiniz.

"Outlook E-Posta Hesabı Nasıl Açılır" Başlıklı Konu İçin 1 Yorum Yapıldı.

  1. hacı dedi ki:

    outlook hesabımı açamıyorum yardım edin

Konu İle İlgili Görüşlerinizi Buradan Paylaşabilirsiniz.

facebook twitter youtube google+ feedburner feedburner