Tamamen Ücretsiz ve Sınırsız VPN Hizmeti

Tamamen Ücretsiz ve Sınırsız VPN Hizmeti

iOS, Android, Masaüstü PC için bedava VPN porogramı indir. Sınırsız kotasız VPN uygulaması , geçtiğimiz günlerde yaşanan İnternet sansürü nedeniyle pek çok kullanıcı İnternete girmekte sorun yaşadı. Çoğu ücretsiz VPN uygulaması uygulanan kota nedeniyle hız yavaşlamasıyla karşı karşıya kaldı. Kullanıcıları almaları için Premium, gold paket gibi ücretli sayfalara yönlendiriyor. İnternet tarayıcısı Opera artık kullanıcılara tamamen ücretsiz sınırsız VPN hizmeti sunuyor. Tek yapmanız gereken cihazınıza uygun Operayı sisteminize kurmaktır.

Opera VPN Özellikleri

Opera VPN ile internetteki tüm sansürleri ücretsiz olarak aşabilirsiniz. Sizi rahatsız edecek reklamları engelleyebilir, sanal konumunuzu değiştirebilir, kimliğiniz gizli kaldığından dolayı güvenliğinizi sağlayabilirsiniz. Özellikle sosyal medyaya ve popüler video sitelerine sansür uygulanması kullanıcıları bir hayli kızdırmaktadır. Sık kullanılan bu siteler aynı zamanda ekonomik anlamda da pek çok kişiye zarar vermektedir. Yerel web trafiğinizi şifreleyen yazılım Wi-Fi ağlarında güvende kalmanızı sağlar. Uygulama Wi-Fi ağınızın seviyesini kontrol etmenize yardımcı olur. IP adresini, oturum açan kullanıcı sayısını, verilerinizin yakalanabilir olup olmadığını ve ağ yöneticinizin faaliyetlerinizi görüp görmediğini kontrol eder. Cihazınızda Opera VPN uygulamasını açmadan önce ve sonra gösterilen A+ ve F arasındaki güvenlik puanı ile korumaya ihtiyacınız olup olmadığını görebilrsiniz.
opera-vpn

Opera VPN Nasıl Kullanılır

Opera VPN’i masaüstü sürümünde kullanabilmek için öncelikle web siteye girip en son sürümü indirip yüklemeniz gerekiyor. sonra Menü 11; Ayarlar – Gizlilik ve Güvenlik sekmesine tıklayıp açılan , VPN’i etkinleştirin seçeneğini aktif ediniz. VPN’i etkinleştirdikten sonra adres çubuğunun sol tarafından bir VPN ibaresi gelir. Oradaki VPN yazısına tıkladığınızda açılan pencereden pratik bir şekilde VPN’i açıp kapatabilir, indirilen veri miktarını grafiksel olarak görebilir veya ülke seçimi yapabilirsiniz.

Uyarı: Kanada merkezli Opera şirketi olan SurfEasy Inc. tarafından sağlanan güvenli proxy. Bu servisi kullanarak Hizmet Şartları’nı kabul etmiş sayılırsınız. VPN, web sitelerine dünya çevresindeki çeşitli sunucular üzerinden bağlanır; bu nedenle bağlantı hızı etkilenebilir.

Opera VPN İndirme Linki
http://www.opera.com/tr/apps/vpn

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar