Tumblr Nasıl Üye Olunur

Tumblr Nasıl Üye Olunur

hızlı ve kolay bir şekilde üye olabilirsiniz. Türkçe dil desteği sunan web siteye kaydolmak sadece birkaç tıklama ile mümkün, Tumblr size hiçbir zahmete katlanmadan dilediğiniz gibi paylaşma imkanı sağlıyor. Bilgisayarınızdan cep telefonunuzdan e-postalarınızdan metin, fotoğraf, bağlantı, müzik ve video paylaşımında bulunabilirsiniz. Tumblr sayfanızın HTML kodlarına kadar hemen hemen her şeyi kişiselleştirmenize izin verir.

Tumblr ile blog açmak için ilk yapmanız gereken siteye üye olmanız gerekiyor. Tumblr üye olmak için aşağıdaki kaydolma linkine tıklayınız. E-Posta, Parola ve Kullanıcı Adı yazan yerleri dolduruyorsunuz. Kullanıcı adınızın aynı zamanda bloğunuzun adresi olacağını unutmayınız. Kullanıcı adı dijitalteknoloji girerseniz, Tumblr blog adresiniz dijitalteknoloji.tumblr.com şeklinde olacaktır.

Tumblr Kaydolma Linki: https://www.tumblr.com/register

Daha sonra karşınızda çıkacak olan ekrandan ilgi alanlarınızı işaretliyorsunuz Tumblr size tavsiye bloglar sunacaktır. Takip etmek zorunda değilsiniz. Daha sonra resimde yazan karakterleri girip makine olmadığınızı ispatlıyorsunuz. Gerekli kodu girdikten sonra Tumblr otomatik olarak E-Posta hesabınıza bir aktivasyon kodu gönderiyor. Gelen maili onayladıktan sonra bloglamaya başlayabilirsiniz.

Tumblr-paylasim

Tumblr Nasıl Kullanılır

Tumblr web sitesine kayıt olduktan sonra http://www.tumblr.com/customize adresinden bloğunuzun bilgi, tema ve görünüm şekillerini değiştirebilirsiniz. Daha sonra Tumblr pano’dan istediğiniz blog yazısını girebilirsiniz. Burada Metin, Fotoğraf, Alıntı, Bağlantı, Diyalog, Ses ve Video paylaşım butonlarını göreceksiniz.

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (1 Yorum)

  1. Efsun dedi ki:

    Merhaba

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar