Tweetleri Belirli Süre Sonra Otomatik Silme Uygulaması

Tweetleri Belirli Süre Sonra Otomatik Silme Uygulaması

Eğer ’da attığınız tweetin daha sonradan silinmesini istiyorsanız bu uygulama tam size göre, ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan efemr adlı Twitter uygulaması ile bir tweet yayınladıktan belli bir süre sonra kendiliğinden silinmesini sağlayabilirsiniz. Eğer yoğun bir takipçi sayısına sahipseniz hedef kitlenizi üzmemek veya belli bir süre sonra anlamı kalmadığı için bazı tweetlerinzi silmek isteyebilirsiniz. Tweetleri yayınladıktan sonra tek tek silmekte tabi ki uğraştırır. İşte bu eklenti bu sorunu ortadan kaldırıyor.

Efemr Uygulamasının Kullanışı

Efemr uygulaması Tweet sayısını azaltmak ya da attığınız tweetin belirli bir süre sonra silinmesini istiyorsanız ilk önce alttaki linkten uygulamayı hesabınıza eklemeniz gerekiyor. Uygulamayı eklediğiniz zaman tekrara giriş yapmanıza gerek yok çünkü bir kez giriş yapmak yeterlidir.

Uygulaması hashtag ile Tweet siliyor. Buna örnek verecek olursak Tweetin eğer iki gün sonra silinmesini istiyorsanız tweetinize #2d şeklinde etiket ekliyorsunuz ve 2 gün sorna tweet otomatik olarak siliniyor.
Burada önemli olan zaman kavramlarını öğrenmek çünkü eklenti İngilizce zaman kavramlarına göre kodlanmış bunun için kodları incelmenizi öneririz…

minute = dakika
hour=saat
day= gün
week= hafta
month= ay
year= yıl
Burada bir örnek daha verecek olursak hesabınızda attığınız tweet’in sadece 5 dakika sonra silinmesini istiyorsanız #5m yazmanız yeterlidir.

Efemr Eklenti Sayfası
https://www.efemr.com

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar