Twitter’da Beni Engelleyenleri Nasıl Görebilirim

Twitter’da Beni Engelleyenleri Nasıl Görebilirim

Twitter engelleyenleri görmek, Tiwiter’da sizi engelleyenleri anlamak mümkün, kimler sizi engellemiş merak ediyorsanız basit bir yöntemle öğrenebilirsiniz. Twitter sosyal ağ sitesi paylaşım üzerine kurulmuştur. Ancak her zaman herkesin paylaşımı hoşunuza gitmediği gibi rahatsız edicide bulabilirsiniz. Twitter’da bunu bildiği için kullanıcılara engelleme özelliği vermiş. Özellikle bayanların sıklıkla başvurduğu engelleme işlemi her zaman hoşunuza gitmeyebilir. Bu makalemizde Twitter’da sizi kimin engellediğini asıl anlayacağını anlatacağız.

Twitter’da Engellenmişiyim Nasıl Anlarım

Bu yöntem sizi engelleyenlerin bir listesini çıkartmaz. Sadece engellediğini düşündüğünüz kişinin sizi gerçekten engelledi mi yoksa engellemedi mi anlamak içindir. Bir kişinin sizi engelleyip engellemediğini bulmak için şüphelendiğiniz kişinin profiline ulaşıyorsunuz ve takip et butonuna tıklıyorsunuz. Daha sonra üst kısımda iki adet uyarı karşınıza çıkacak.

twitter-beni-kimler-engelledi

Takip et butonuna tıkladığınız anda ilk olarak karşınıza bir numaralı uyarı çıkıyor ve hemen peşinden iki numaralı uyarı görünüyor. Yukarıdaki resimde ki gibi uyarılar çıkığında bilin ki bu kişi sizi engellemiştir.

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorum (2 Yorum)

  1. mehmet uyanik dedi ki:

    18.12.2014 gunu en son saat 23 de girdim,19.12.2014 gunu sabahtan itibaren hesabima giremiyorum.Kim tafindan engellendigimi ogrenmek istiyrum.

  2. mehmet dedi ki:

    18.12.2014 gunu en son saat 23 de girdim,19.12.2014 gunu sabahtan itibaren hesabima giremiyorum.

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.