Twitter’da Engellediğim Kişileri Nasıl Görürüm

Twitter’da Engellediğim Kişileri Nasıl Görürüm

Twitter engellediğim kişiler, Tiwiter’da daha önce engellediğiniz kişilerin listesini görmek mümkün, geçmişte kimleri engellediniz merak ediyorsanız ve engeli kaldırmak istiyorsanız ücretsiz bir Twitter uygulaması sayesinde bunu yapmak mümkün, Twitter sosyal ağ her geçen gün kullanıcı sayısını artıran paylaşım sitesidir. Özellikle bayan kullanıcıların sıklıkla yaptığı engelleme işlemi, bazı kişilerin rahatsızlık vermesi yada paylaşımlarını görmenizi istemediği kullanıcıları engellemiş olabilirsiniz. Normalde Twitter’ın böyle bir hizmeti bulunmuyor. Ancak Blocked By Me adlı ücretsiz eklenti sayesinde bu sorunu kolayca halledebiliyorsunuz.

Blocked By Me Eklentisi ile Engelli Listesi Görüntüleme

Bir kişiyi engellemek istediğinizde kolayca yapabiliyorsunuz. Pek çok kişide daha sonrlaarı kimleri engellediğini ve bu engeli nasıl kaldırabileceğini bilmiyor. Twitter’ın böyle bir hizmeti olmadığından Blocked By Me adlı eklentiyi kullanacağız. Siteye girdiğinizde sağ üst köşede sign in with twitter butonu göreceksiniz. Bu buton yardımı ile kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek Twitter hesabınıza bağlanıyorsunuz.

Giriş yaptıktan sonra yine sağ üst köşede Show my blocked users butonu gelecektir. Buradan engellediğiniz kişileri görebilirsiniz.
Karşınıza gelen listede her ismin karşısında engeli kaldırmanız için bir adet Unlock this user butonu bulunuyor.

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar