Ücretsiz RSS Okuyucu İndir

Ücretsiz RSS Okuyucu İndir

RSSOwl ücretsiz açık kaynak kodlu bir programıdır. Takip ettiğiniz web sitelerin ’lerini kayıt edebileceğiniz, tek bir ekran üzerinden içeriklerini sekmeler arasında kaybolmadan okuyabileceğiniz takip programıdır. İngilizce Really Simple Syndication kelimelerinin baş harflerinden bir araya getirilerek oluşturulmuş bir kelimedir. temel olarak “.” veya “.xml” formatındadır. Windows işletim sisteminin 32 Bit ve 64 Bit versiyonları, Linux işletim Sistemi ve Mac OS X’de sorunsuz olarak çalışmaktadır. RSSOwl ücretsiz programını buradan indirebilirsiniz.

RSSOwl web siteler ve bloglarda yayınlanan tüm haberleri toplayabilirsiniz. Program ile ihtiyaçlarınıza göre beslemeleri sınıflandırabilirsiniz. Program Google Reader ile senkronize olabilmektedir. İsterseniz okunmamış beslemeleri HTML biçiminde kaydedebilirsiniz. Beğendiğiniz içerikleri arşive ekleyebilir, sosyal ağlarınızda linki paylaşabilme imkanına sahipsiniz. RSSOwl programı ile beğendiğiniz ya da daha sonra bulabilmeniz için her içeriğe etiketler tanımlayabiliyorsunuz. Abonesi olduğunuz sitenin yazının özet görüntüsü ile beraber tam içeriği de aynı ekranda görebilirsiniz.

RSSOwl eklentileri desteklemektedir. Bu eklentiler yazılımın işlevleri artırabilir. Eklentileri bulmak ve eklenti yöneticisi uygulaması önceden yüklenmiş olup program üzerinden yönetebilirsiniz. Gelişmiş filtreleme seçeneği ile içerikleri listeleyebilirsiniz. RSSOwl tüm içeriği resimleriyle birlikte gösterdiği için tarayıcı sekmeleri arasında kaybolmanızı önler. Programın dezavantajlarından bir tanesi Türkçe dil desteğinin olmamasıdır.

RSSOwl RSS Okuyucu Programını İndir

Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Facebook'ta Paylaş Whatsapp'ta Paylaş
Yorumlar

Yorumunuzu Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacaktır.


Son Yorumlar

  • osman:oyun kaldırmıyor ve enkötü telefon bence kullanma...
  • Arda:Düzenle kısmı nerede...
  • zengin kız:haahha çok korktum adres:newyork - golden Street -...
  • Fatih:ben de ekledim nasıl anlıcam işe yaradığını tozluk...
  • SADİ:KEY İSTİYOR BELEŞ DİİL...
  • Hero:Bana ulas hero_1983@abv.bg...
  • Kadir taş:Edge gelip gidiyo telefonumun sol üst köşeisnde sı...
  • mehmet:ilk cozum ise yaradi cok tsk ler...
  • Sümeyye:Alt Gr+4 ve Alt+num lock(65) tuşlarının kullanım a...